SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7191712

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 520
Witam . Chciał bym się z wami podzielić moimi doświadczeniami z Titanem.
Zaczniemy od Propa w Jasnym opakowaniu (kody zgodne) . Środek bezbolesny , mała ilość alkoholu benz. nie czuć przy podawaniu jak i po .
Titan Enan. Jaskrawe opakowanie inny wygląd opakowań jak na focie . (kody zgodne) . No i tu się zaczyna bajka.... a mam na myśli to że jak by to podpalić to spokojnie można używać tego jako paliwo do zapalniczek , tyle w tym alkoholu benz. przy podawaniu nie boli aleeeee juz na drugi dzień dupsko rwie jak po bliskim spotkaniu z policyjną pałą , z tendencją wzrostową ...
Jak to jest że jedna firma robi produkt o takich rozbieżnościach w wyglądzie i zawartości ... wiem że to ug i wszystko się może zdarzyć ale że aż tak... śmierdzi to podstawką przez konkurencję . Ps. Producenci z "Indii" twierdzą że wszystko jest ok i że to ich towar... WTF !

Oblujakcie nie liczę na jakieś super komentarze lub odpowiedzi , ale chciał bym abyście sami doszli do jakiś wniosków.

Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 47039
enan starszy wypust
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 520
a Ja myślałem że im tusz został od Omki i nie chcieli go zmarnować :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10953 Napisanych postów 50295 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Karamba Jaka data prod Enan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10953 Napisanych postów 50295 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
I jak mozesz to zdiecie ampolki wklej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Bogdanobb odwrotnie prop to starszy wypust mam metke w szacie prop 11/ 2013 do 10 /2017 i enanana jak kolega 8/2014 do 7/2017 przybił bym w tym momencie ale jestem w h... Chory i niewale w takim stanie ale jak tylko mi przejdzie to rozwieje caly pimp na temat tego lab bo bardzo dużo osob chwali ten sprzet i leci tylko na nim a na stronce pro jest zarowno szata nr 1 jak i nr 2 wiec towar wyglada na ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Produkcja :

Enan 08.2014 czyli nowsza

Prop 12.2012

I Ampułki całkiem inne choć ta sama " Firma " kolory kropek na Enanie nie zgodne z kolorem na fotach poglądowych firmy TH , tam są czerwone tu niebieskie. Sami zobaczcie i oceńcie .
Pozdro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1728 Napisanych postów 22133 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 192468
.

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-03-04 17:49:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8411
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Git majonez ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

vegelove