SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888749

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 314
Wygląda tak samo a naklejki na flakonikach trzymały czy odklejały sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
to albo powrot bajeranta albo ginomena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 249
Ah Ci znawcy czlowieku tyle co ja w zyciu wbilem To ty nawet na oczy 1setnej nie widziales :P
I cybera zawsze mialem z tego samego Miejsca gdzie jest KLEPANY WIEC NIE p****** O LEWIZNIE poprostu sie zj**al a ze zalezy co niekturym tutaj zeby tego nie pisac to jasne jak SLONECZKO ...WIELE LABOW DZIALA LADNIE A PUZNIEJ NIESTETY ...I TAKIE SA REALIA ..TAK SAMO JAK WSPANIALA ALPHA PHARMA ....NIEMA JEJ OD PONAD ROKU ALE TURECKA ALPHA ROBI JAK BY KTO PYTAL HEHE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 249
i dosc spamu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
VenoMen
Ah Ci znawcy czlowieku tyle co ja w zyciu wbilem To ty nawet na oczy 1setnej nie widziales :P
I cybera zawsze mialem z tego samego Miejsca gdzie jest KLEPANY WIEC NIE p****** O LEWIZNIE poprostu sie zj**al a ze zalezy co niekturym tutaj zeby tego nie pisac to jasne jak SLONECZKO ...WIELE LABOW DZIALA LADNIE A PUZNIEJ NIESTETY ...I TAKIE SA REALIA ..TAK SAMO JAK WSPANIALA ALPHA PHARMA ....NIEMA JEJ OD PONAD ROKU ALE TURECKA ALPHA ROBI JAK BY KTO PYTAL HEHE


dugii to ty ??

nie no kolego jak chcesz coś zrobić to rób to subelnie ;) nie obrażaj innych firm ...


co do badań , tak myślałem ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Ale na co ty się rozpusujesz?wyskoczyłeś z dupy i na siłę chcesz przepchnąć swój lab

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
VenoMen
czlowieku tyle co ja w zyciu wbilem To ty nawet na oczy 1setnej nie widziales :P



napisał 25-cio latek...

Nic się nie z..bało no ale Twoje intencje dobrze rozumiemy.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 249
Twoje intencje BDB sa zrozumiale :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
WyrwiCh**
VenoMen
Ah Ci znawcy czlowieku tyle co ja w zyciu wbilem To ty nawet na oczy 1setnej nie widziales :P
I cybera zawsze mialem z tego samego Miejsca gdzie jest KLEPANY WIEC NIE p****** O LEWIZNIE poprostu sie zj**al a ze zalezy co niekturym tutaj zeby tego nie pisac to jasne jak SLONECZKO ...WIELE LABOW DZIALA LADNIE A PUZNIEJ NIESTETY ...I TAKIE SA REALIA ..TAK SAMO JAK WSPANIALA ALPHA PHARMA ....NIEMA JEJ OD PONAD ROKU ALE TURECKA ALPHA ROBI JAK BY KTO PYTAL HEHE


dugii to ty ??




Tez tak pomyslalem jak przeczytalem zacytowany post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Dugi wyraził by to lepiej

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej