SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8890000

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dotarła do mnie reszta załogi batch i data tak samo drukowana

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
Zaraz zaczynam masę z tymi środkami co do nandromixa nie mam wątpliwości ale suste pierwszy raz w rękach mam

1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie trzymaj do góry nogami bo wylejesz!!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
zioekt
Nie trzymaj do góry nogami bo wylejesz!!!


hehe coś się źle dodało ale może do góry nogami będzie lepiej trzepało

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
BigYorkie1488
Dotarła do mnie reszta załogi batch i data tak samo drukowana





tak samo mam oxe którą kupiłem ze 3 miechy temu teraz podjadam za polowa 1 pudełka jestem a tura miała deczko innaczej date ale hologram taki sam to raczej nowy wypust biosiry i nie ma sie czym przejmowac szalu nie ma z tym ich pakowaniem po pare tabsow popekalo w tym ich 'woreczku' ale wazne aby klepalo :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
kaczo
Zaraz zaczynam masę z tymi środkami co do nandromixa nie mam wątpliwości ale suste pierwszy raz w rękach mam





mój dil też teraz naciągnął tego labu a głownie andro u niego itd :) podobno działają podstawy testy itd reszta nie wiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
Bardziej o centrala chodzi od roku jadę na andro i działa pięknie. Ale andro mu się skończyło i dał mi suste centrala. Mówił, że biorą i chwała ale co miał powiedzieć hehe wbije i się okaże

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1093
Witam warte to coś nic innego w mieście nie ma;/ może ktoś z was miał okazje to mieć. Nie wiem czy dokupować więcej...





Zmieniony przez - Andrev19 w dniu 2017-10-22 19:51:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165559
Pomperiusz
BigYorkie1488
Dotarła do mnie reszta załogi batch i data tak samo drukowana





tak samo mam oxe którą kupiłem ze 3 miechy temu teraz podjadam za polowa 1 pudełka jestem a tura miała deczko innaczej date ale hologram taki sam to raczej nowy wypust biosiry i nie ma sie czym przejmowac szalu nie ma z tym ich pakowaniem po pare tabsow popekalo w tym ich 'woreczku' ale wazne aby klepalo :)

W mojej primie były 2 tabsy gratis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2155
Ktoś powie mi coś na temat tej firmy ?? Warto inwestować ??

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej