SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4562541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 121 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 54666
no to panowie pozazdroscic tylko ze na dobre treny trafiliscie, ja sie niestety rozczarowalem i az sie smutno robi jak wszyscy zachwalaja a czlowiek oliwe z oliwek dostal innych srodkow/partii andro nie oceniam bo nie bilem takze po prostu slabszy wypust. Co innego obecnie na topie z trensonow - nexium, genamed?

Znasz systemu cechę najgorszą?
Największe k***y najwięcej wyniosą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 347 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20103
Shikaka-
no to panowie pozazdroscic tylko ze na dobre treny trafiliscie, ja sie niestety rozczarowalem i az sie smutno robi jak wszyscy zachwalaja a czlowiek oliwe z oliwek dostal innych srodkow/partii andro nie oceniam bo nie bilem takze po prostu slabszy wypust. Co innego obecnie na topie z trensonow - nexium, genamed?

Jak chcesz coś na 100% pewnego to szukaj cybera, tu się napewno nie zawiedziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1796 Napisanych postów 3215 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 107377
Shikaka-

Nexium i Golden mogę polecić śmiało Infinity ostatnio brałem, to się zawiodłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1220 Napisanych postów 95001 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 375707
Powrót do Cybera i znowu maksymalna kasacja.
Aczkolwiek Dose również fajnie klepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 282 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4411
ziki2000
Moalord
Ziki - a co mi powiesz o Swizzers Pharma ? Jaka to produkcja i czy dobry towar ?

Testy tanie i dobre, a nawet na ich boldzie byłem miło zaskoczony bo nie wierzyłem ze bedzie tam bold a czułem lepiej niż np nexium tak chwalony...a produkcja to chyba bez znaczenia bo już firmy nie ma na rynku z tego co wiem, chyba ze reaktywacja była:D

No widzisz a ja bilem propa swizzers - to odstawiłem bo co strzał to stany zapalne, gorączka, ból ze ledwo chodziłem przez 48h/72h, cypio swizzers sredniawka (badania na testa przy biciu 1ml co 3dni pokazaly przy normie 300-800 wynik ok 2100, przy tej samej dawce AP mam 3600, no i bold - lipa - 4 flakony poszly, krew bez zmian, łaknienia, mega pompy itp. itd. brak... wiec nie wiem co tam było a szło po 700mg week... A na forum towar był chwalony :)

Co to Domestica - wczoraj poszedł strzał prop/tren w udo, praktycznie bezboleśnie, zaraz będzie doba od iniekcji i czuć lekko że był shot - ale nie ma mowy o stanie zapalnym czy chodzeniu o kulach :D za jakies 2 tyg wrzuce badania, na razie leci po 0,7ml trenu i 0,7ml propa w 1dnym strzale

Zmieniony przez - Moalord w dniu 2016-06-01 17:07:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 106 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 135666
dlatego powtorze się ze wole tekilka złotych dopłacic o Cybera i wem ze jest na standardzei to co ma być. Ze zza kazdym biore to sie nie zawiode, a nie jedna seria git druga kibel . Ale kazdy robi jak uwaza szkoda po prostu czasu ktory leci w plecy jezeli masz fake.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..

SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 282 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4411
MARCIN n2o
dlatego powtorze się ze wole tekilka złotych dopłacic o Cybera i wem ze jest na standardzei to co ma być. Ze zza kazdym biore to sie nie zawiode, a nie jedna seria git druga kibel . Ale kazdy robi jak uwaza szkoda po prostu czasu ktory leci w plecy jezeli masz fake.

Ale wlasnie o to chodzi ze nie była tu kwetia funduszy - ze chciałem taniej czy cos... tylko po prostu tak chwalone i polecane... ale coraz więcej osob pisze - ze to co jest polecane na forum to wychodzi lipa =/ A tak każdy neguje tego Domestica a okazuje się ze nikt go nie bił ;D wiec sprawdze za 2 tyg wyniki testa i zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 588
Clen , legit ? Jak myślicie , po jakim czasie odczuje jego działanie ? o godzinie 16 ( Półtora h temu poleciało 0,04 mcg ) To mój pierwszy kontakt z tym specyfikiem tutaj zdj
db pharma new

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 404 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26485
kozakio
Clen , legit ? Jak myślicie , po jakim czasie odczuje jego działanie ? o godzinie 16 ( Półtora h temu poleciało 0,04 mcg ) To mój pierwszy kontakt z tym specyfikiem tutaj zdj
db pharma new

Clen ok, klepie jak trzeba . Jak chcesz sie przekonac czy nie wyjepka weś 2 lub 3 tabletki naraz, powinno ładnie trzepać ☺
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36037 Napisanych postów 277337 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1383542
DB zjadłem kilka słoiczków w różnym czasie i zawsze klepał bez problemów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton