SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4282184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5624 Napisanych postów 8768 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 400843
Ori Ions, Mastera E akurat nie bilem, ale ogolnie produkty sa na wysokim poziomie
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 160 Wiek 49 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7891
dugii2
pawel82
Aliorsfd2
Witam wstawiam inj DNA do oceny czy wszystko w porzadku. Cypio tren i bold za pare dni wchodze na cykl z tego

Wszystko w porządku...masz dobre soki....

Cypionat żulty ? Ja nam pszezroczysty

podobno w DNA sikaja do flakonow
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 350 Napisanych postów 1001 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27373
janek.janek
dugii2
pawel82
Aliorsfd2
Witam wstawiam inj DNA do oceny czy wszystko w porzadku. Cypio tren i bold za pare dni wchodze na cykl z tego

Wszystko w porządku...masz dobre soki....

Cypionat żulty ? Ja nam pszezroczysty

podobno w DNA sikaja do flakonow

ta ciekawe....to czemu po tygodniu metki mam wszystkie tureckie swetry do wymiany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 120 Wiek 34 lat Na forum 269 dni Przeczytanych tematów 863
AdamKO84
Aliorsfd2

Wyglada standardowo dobrze. Jak bedziesz to bil ?

Dzieki. Bedzie szlo 600mg bold 400mg tren 750mg test startuje pozniej podbije do 900mg na tydzien. Dzisiaj koncze mostek ostatnia inj testa Egzogen i w czwartek pierwsza inj 3ml DNA 300 bold 200mg tren 300 test.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 583 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 23920
janek.janek
Wellona Pharma enan cypio deka
Znajomy wbil po butli enana i deki ale zlamal reke i przeskoczyl na samego propa a mi oddal kilka butli

Wellona dobry lab, kilka środków znajomi bili i opinie pozytywne. Do enana i deki sam się przymierzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5624 Napisanych postów 8768 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 400843
Sam ciekaw jestem. W tym tygodniu wezmę tren i propa Wellony na test.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 579 Napisanych postów 556 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3694
Aliorsfd2
AdamKO84
Aliorsfd2

Wyglada standardowo dobrze. Jak bedziesz to bil ?

Dzieki. Bedzie szlo 600mg bold 400mg tren 750mg test startuje pozniej podbije do 900mg na tydzien. Dzisiaj koncze mostek ostatnia inj testa Egzogen i w czwartek pierwsza inj 3ml DNA 300 bold 200mg tren 300 test.

Ladny cykl ,bedziesz zadowolony . 3ml z jednej firmy daj znac czy i u ciebie po strzale wszystko dobrze ,bo ludzie pisza ze kompletnie brak bolu .
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 160 Wiek 49 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7891
wit3k
janek.janek
Wellona Pharma enan cypio deka
Znajomy wbil po butli enana i deki ale zlamal reke i przeskoczyl na samego propa a mi oddal kilka butli

Wellona dobry lab, kilka środków znajomi bili i opinie pozytywne. Do enana i deki sam się przymierzam.

Enan i deka bankowo dzialaja i to zaj**iscie znajomy zadowolony i propa tez wzial sobie z tej samej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Krzychu79
Sam ciekaw jestem. W tym tygodniu wezmę tren i propa Wellony na test.

Daj znac jakie beda Twoje odczucia. Dawki standardowo planujesz po 100mg e2d tego propa i trena z wellony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
prop i tren wellona pharma

Zmieniony przez - janek.janek w dniu 5/13/2019 12:41:41 PM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina