SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889873

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Szczerze to kolega jechal a wiem ze ty od zawsze w pl realiach chwaliles produkty thai mimo ze nie sa dostepne w pl za bardzo to dlatego mowie a wez mi :)


Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2017-04-05 19:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Wygląd kozak ciekawe jak wyglądają oleje :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 88
WITAM
Mam oxandrolon z Pharm Chemicals.Szukałem informacji o tym producencie oraz o jakosci towaru w google ale niczego nie znalazłem.Czy ktos na forum posiada wiedze o tej że firmie lub jakis link. Jedynie na pudełku jest kraj CHINA SHANGHAI.
Na pudełku brak kodów,numeru produkcji,daty produkcji oraz daty waznosci ale na kazdym z listkow jest wybita data,tabletki w zgrzwce jedne maja znaczek PC inne mają z drugiej strony chyba tak pakowane.
Dlatego też pytam Was czy ktoś się z tym spotkał bo nie wiem czy jest to fake czy ori czy jest wogole sens mimo wszystko wcześniej to kupiłem niby z dobrego źródła .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
clom działa dobrze . ale hcg też mam wrażenie że coś słabsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 88
WITAM
Mam oxandrolon z Pharm Chemicals.Szukałem informacji o tym producencie oraz o jakosci towaru w google ale niczego nie znalazłem.Czy ktos na forum posiada wiedze o tej że firmie lub jakis link. Jedynie na pudełku jest kraj CHINA SHANGHAI.
Na pudełku brak kodów,numeru produkcji,daty produkcji oraz daty waznosci ale na kazdym z listkow jest wybita data,tabletki w zgrzwce jedne maja znaczek PC inne mają z drugiej strony chyba tak pakowane.
Dlatego też pytam Was czy ktoś się z tym spotkał bo nie wiem czy jest to fake czy ori czy jest wogole sens mimo wszystko wcześniej to kupiłem niby z dobrego źródła .















Zmieniony przez - Prorok87 w dniu 2017-04-05 21:06:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 88
data wybita 2020. 03. bardzo proszę o pomoc z góry dziękuję . Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Prorok87 w dniu 2017-04-05 21:13:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
lodzianin1
clom działa dobrze . ale hcg też mam wrażenie że coś słabsze



To samo ode mnie z tym że hcg nie działa wcale :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 88
Bardzo proszę o pomoc w temacie Oxy , ludzie pomóżcie z Góry bardzo dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przestań się gorączkować tak jak ktos przyjdzie co zna ten lab,to Ci pewnie napisze. Nic to nie da że będziesz panikował bez powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 147 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5315
Ori? i jak dzialanie Panowie ?




Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej