SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5974327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 380
Witam, posiadam cypio nexium i tu pojawia się obawa,jeden flakon czysty jak łza lecz bez hologramu na pudełku, drugi zanieczyszczony jakby kryształy byly ale z hologramem na pudełku. Który fake? Czy oba oryginalne?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3910 Napisanych postów 26893 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 450120
zanieczyszczony wstaw do gorącej wody i bij śmiało, zanieczyszczenia się rozpuszczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4889
krzykacz
olekfit
Witam jakieś opinie? Dodam ze mam 2 butle w jednej butli był czarny kapsel a 2 butli biały

Dawniej bardzo popularny i chwalony lab, szczególnie ten mix jak i 300. Prop bardzo mocny. Fajne combosy są z tego.

Ja z tego laba brałem nandromix-200.
dzięki za opinie jeszcze proszę powiedz czy to normalne ze kapsle sa innego koloru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19827 Napisanych postów 67555 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 561615
olekfit
krzykacz
olekfit
Witam jakieś opinie? Dodam ze mam 2 butle w jednej butli był czarny kapsel a 2 butli biały

Dawniej bardzo popularny i chwalony lab, szczególnie ten mix jak i 300. Prop bardzo mocny. Fajne combosy są z tego.

dzięki za opinie jeszcze proszę powiedz czy to normalne ze kapsle sa innego koloru

Większość labów zawsze ma problem z dostawą viali/etykiet czy kapsli. Więc niekiedy są jakieś różnice. Sam pamiętam jak kiedyś kupiłem TC Alchemia-Pharma i tak patrzę a tam 3 różne szaty tego samego produktu. Towar działał tak samo z każdej flaszki, także ja bynajmniej nie widzę żadnego problemu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4889
krzykacz
olekfit
krzykacz
olekfit

Większość labów zawsze ma problem z dostawą viali/etykiet czy kapsli. Więc niekiedy są jakieś różnice. Sam pamiętam jak kiedyś kupiłem TC Alchemia-Pharma i tak patrzę a tam 3 różne szaty tego samego produktu. Towar działał tak samo z każdej flaszki, także ja bynajmniej nie widzę żadnego problemu.
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6347
test mix i bold GEP
bił ktoś ????

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 807 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28220
Nie :) Ale ale bardzo ładnie wyglądają.
Daj znać jakie efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6347
no jak będą klepac tak jak wyglądają to będzie cacy
od listopada z nimi startuje (musze tylko wykonczyc flaszki z andro i będę miał porównanie) zrobie tez badania i dam relacje
kody wchodzą także wstępnie powinno być si

Zmieniony przez - knur____ w dniu 2016-10-18 18:40:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 160 Napisanych postów 807 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28220
To powodzenia i dużych przyrostów życzę.
Te złote nadruki na ampach wyglądają ekstra - dobry sprzęt chłopaki mają...
A jak z nalaniem? W miarę równo? (bo niedokładnie widać na fotach)

Zmieniony przez - comeback w dniu 2016-10-18 18:59:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
nalane jak w aptece, równiutko
sok dosyć gęsty (zwłaszcza test)
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

BF