SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923274

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
.


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 4/18/2019 9:05:34 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
Szamał ktoś, nie czuje poprawy, biorę jedną na noc .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
KimDzongUn
AdamKO84
Oxa DNA robie zapas po turce bede wrzucal, opinie sa dobre






Ile tej oxy dziennie zamierzasz wrzucić?



Turke BM bede lecial jakies 12-14tyg w 2 dawkach 50/60mg ,pozniej wrzucam oxe dokladnie tak samo ale raczej krocej 10-12tyg .

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
lodzianin1
Daj znać jak oxa inne środki chwala


Dam znac

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1309
TheDany
Bije 3 tydzień enana dna. 2 x w tygodniu po 0.75co myślicie?




Mój wygląda identycznie tylko bez hologramu Jeszcze nie biłem ale mam zamiar wszyscy chwalą DNA nie słyszałem o wyj**kach bij dalej i powtórz badania w innym labie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
TheDany
Bije 3 tydzień enana dna. 2 x w tygodniu po 0.75co myślicie?





masz lipe tescia tyle w temacie, powinienes miec wywalony test mocniej a nie ledwo co norma przekroczona
przykladowo u mnie cykl, leci susta obecnie 0,5ml e2d i zadne gadanie o starym sprzecie bo przynajmniej powinno zamknąć mozliwosci sprzętu przy tej ilosci






ale np ja siebie nie oszukuje i oszukiwal nie bede ze mam caly towar dzialajacy. dorzucam jeszcze fote wynikow wątrobowych - gdzie leci 100mg antka ed oral, jeden z poleconych w realiach, wczesniejszego dnia mocny trening. Powtorze badanie, wrzuce dawke 300mg ed na pare dni jesli wyjdzie to samo to wiadomo ze to gips







Zmieniony przez - GWookie w dniu 2019-04-19 15:37:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1309
Pepesantiago
TheDany
Bije 3 tydzień enana dna. 2 x w tygodniu po 0.75co myślicie?




Mój wygląda identycznie tylko bez hologramu Jeszcze nie biłem ale mam zamiar wszyscy chwalą DNA nie słyszałem o wyj**kach bij dalej i powtórz badania w innym labie


Chociaż teraz widze mój jest ciemniejszy za jasny na Enana może masz Propa albo błąd na taśmie produkcyjnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
AdamKO84
KimDzongUn
AdamKO84
Oxa DNA robie zapas po turce bede wrzucal, opinie sa dobre






Ile tej oxy dziennie zamierzasz wrzucić?



Turke BM bede lecial jakies 12-14tyg w 2 dawkach 50/60mg ,pozniej wrzucam oxe dokladnie tak samo ale raczej krocej 10-12tyg .


taka sama u kumpla widzialem, ture i anapolon tez 2 kolejnych odpalilo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
Właśnie widziałem się z dilem swoim. I jedyny Hcg jaki u mnie chodzi w mieście to jest Magnum 5000 z firmy Magnus Pharmaceuticals, i na zbicie estro Anastrazole 1 mg z firmy Swiss Remedies. Ktoś zna może towar. Mam zdjęcie pudełek które zrobiłem. Towar oryginalny? Ktoś spotkał firmy działa?

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Wbiłem kiedyś 5k tego magnusa i była lipa...ale nie wiadomo jak to było przechowywane.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium