SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923756

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Na bioniche są 2 strony kolego :) bioniche-pharma.com a na drugim mam check-bioniche.com

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5149
Alchemia Pharma Cypiobol 250. Pewne zrodlo ale wyglada na fake. Przezroczysta zakretka/kapsel bez "AP", rozmazane litery, hologram (z ktorym sie dotychczas nie spotkalem). Jakies info? Na zdjeciach podejrzany i sprawdzony (z niebieska zakretka)















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 107 Wiek 83 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 863
prop altima pharmaceuticals wbijał ktoś? Z takim pakowaniem amp się jeszcze nie spotkałem, ampy są zblistrowane, wyciska sie je przez folie. Wygląda bardzo ładnie.






Zmieniony przez - baniak868 w dniu 2015-11-20 20:06:03

Zmieniony przez - baniak868 w dniu 2015-11-20 20:07:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
cypio alchy będzie git, biłem już dużo środków od nich w różnych szatach kolorach itd ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5149
Egze
cypio alchy będzie git, biłem już dużo środków od nich w różnych szatach kolorach itd ;)


Ten generyczny przezroczysty kapsel najbardziej mnie niepokoi. Pamietasz czy spotkales sie z takim z alchy? Dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9030
Test enan z BM nie wiem gdzie na stronie sie kod wpisuje zeby sprawdzic :(




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27620
tylko tutaj na sfd zdarzało mi się przeczytać negatywne opinie na alphe, w realu co bym nie bral (a troche tego bylo) albo koledzy brali wszystko dobrze kreciło nawet na boldka tutaj narzekali a dwóch kolegow walilo w sezonie letnim i byli mega zadowoleni bm nie dlugo bede mixa testowal zdam opinie :) ale jestem pozytywnie nastawiony

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
matek1000
Test enan z BM nie wiem gdzie na stronie sie kod wpisuje zeby sprawdzic :(








U mnie na propkui nppnie ma zdrapek














Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2015-11-21 02:55:11
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9030
matek1000
Test enan z BM nie wiem gdzie na stronie sie kod wpisuje zeby sprawdzic :(








kto sie spotkal z takim enanem z BM ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium