SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4419890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5442
Witam panowie , co powiecie o firmie Magnus pharmaceuticals , dil mega polecał tego masterka ale oni wszystko polecają a mało info o tej firmie , może ktoś stosowal i podzieli się wrażeniami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2127
Panowie, arimidex wgl latają wałki czy raczej nikt tego nie podrabia???
Mam takie 2 i zastanawiam się czy są git ? Nie mam jak zbadać bo leci tren i estro na badaniach wychodzi 3x norma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10352
Apteka?

skinol1977

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16462 Napisanych postów 65040 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550896
jozek_777
Panowie, arimidex wgl latają wałki czy raczej nikt tego nie podrabia???
Mam takie 2 i zastanawiam się czy są git ? Nie mam jak zbadać bo leci tren i estro na badaniach wychodzi 3x norma

Wygląda standardowo. AZ sam ten stosuję od lat bo tylko ten mi podchodzi.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1882 Napisanych postów 3371 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273824
rendolf88
Witam panowie , co powiecie o firmie Magnus pharmaceuticals , dil mega polecał tego masterka ale oni wszystko polecają a mało info o tej firmie , może ktoś stosowal i podzieli się wrażeniami

Działać działa bo miałem inne zabawki z tego brandu i kopały ale czy w środku jest tyle co podaje producent na etykiecie tego nie wiadomo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5163 Napisanych postów 11266 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124752
Branda każdy chwali , ostatnio w moich okolicach jest tego wysyp.
Stąd pytanie wszystko Ok ? Vinko , clen
Dzięki .

P.S na obu środkach jest wyryty napis tiger nie widoczny na zdjęciu
Vinko lekki róż , clen bielutkie

omerta 23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5163 Napisanych postów 11266 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 124752
Cle

omerta 23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 976 Napisanych postów 2795 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 88619
Ori? Czy loteria?

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16462 Napisanych postów 65040 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550896
mesja1905
Branda każdy chwali , ostatnio w moich okolicach jest tego wysyp.
Stąd pytanie wszystko Ok ? Vinko , clen
Dzięki .

P.S na obu środkach jest wyryty napis tiger nie widoczny na zdjęciu
Vinko lekki róż , clen bielutkie

Oryginał, jedyna wersja MT jaka jest w obiegu EU.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10807 Napisanych postów 47945 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
kaczo
Ori? Czy loteria?

mysle ze bardziej pewne niz t3 unipharmy :) bo tego bylo w ciul podrobek na rynku a jak ktos nie wierz to niech wpisze w google "fabryka sterydow" i zobaczy zdj cbs w materiale to bedzie wiedzial jakie brandy podrabiali w bydgoszczy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit