SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889007

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 759
opalinho
Szybko się rozpuszcza i lekko slodkawy smak... A to pluszzz multiwitamina jest żeby się szybko rozpuszczał, masakra


hahah
to sa wlasnie typowi uzytkownicy koksow na na osiedlach i ich rozkminy
jak tabletka sie kruszy i jest slodka to znaczy ze walek pamietajcie

yebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfd
yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387300
troche orali sie obzarlem ale nigdy nie wpadlo mi do glowy zeby to ssac, rozpuszczac w gebie czy inne rzeczy i po 'smaku' stwierdzac czy siedzi tam dany srodek czy nie, to tak samo jak ci co po kolorze oleju wiedza, co siedzi w srodku

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 759
lordknaga
troche orali sie obzarlem ale nigdy nie wpadlo mi do glowy zeby to ssac, rozpuszczac w gebie czy inne rzeczy i po 'smaku' stwierdzac czy siedzi tam dany srodek czy nie, to tak samo jak ci co po kolorze oleju wiedza, co siedzi w srodku


z tego co widze na silkach dalej tak sie ocenia czy sprzet dobry

yebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfd
yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Przecież wiadomo , ze tren im ciemniejszy tym mocniejszy

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 15647 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194828
kamilos136
Siedzi w tym tura? Kody weszły. Tabletki szybko sie rozpusciły. Lekko słodkawy smak.











Z tego co kojarzę to jest pare Malayów. Jeden napewno bdb A jeden słabo. Jak masz dobre dojście to będziesz zadowolony. Po jakiś dwóch tygodniach powinieneś czuć działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 47 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1633
Omnadren BG







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
Jakby ktoś chciał brać T3 Unifarm to ja mam takie spostrzeżenia przy dawce 75mg





Zmieniony przez - KimDzongUn w dniu 2019-05-05 10:09:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
wrzuc fote tego uni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
Takie cos





Zmieniony przez - KimDzongUn w dniu 2019-05-05 15:10:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20440
Testuje ktoś jaki opinie?




marsaw

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej