SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889392

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Tren Ace viper, wyglada dobrze, ale nie sugeruje sie wyglądem. Dam znać jak tren, bo chyba nikt tu jeszcze nie bił :)







Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61813
to sa jakies zarty?
to wyglada dobrze

to jest zupa
w zyciu bym czegos takiego nie zaplikowal chyba ze w kibel
malo tego kurczaka balbym sie usmazyc, no chyba ze to jakis sos do ryzu by byl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Jakiś taki dziwny osad zostaje ?

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Dla mego laickiego oka wyglada jakby sie surowiec nie rozpuscil do konca. Mozesz zerwac etykiete i zrobic jak najbardziej wyrazna fotke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szakal i Ty to będziesz bił? Powaga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Powiem ze zdjęcia to tak trochę oddają, bo na żywo na az taka zupę to nie wyglada, kolor i światło robi swoje, fakt troszkę wyglada jakby sie nie rozpuściło.
Zioetek spróbuje, kolega tez bił i nic mu nie było, a mowi ze kosi :) do cybera akurat nie miałem dostępu, którego chwale od zawsze :) (nie wysyłać mi tu priv z ofertami!)

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja widziałem foto tego w świetle dziennym i wygląda tak samo,nie wbił bym tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Ziomek naprawdę nikt Twojej krzywdy nie chce zobacz jak powinny klarowne soki wyglądać. To naprawdę nie żarty można skończy u chirurga. Jest tyle dobrych tanich labów.







You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Btw dzisiaj Pani w aptece mnie zaskoczyła zobaczcie jak mi fajnie pregnyl zapakowala

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Haha ;p

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej