SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889220

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Hanzi_mma
jak aktualnie nexium dalej działa ?


Chyba nie temat do takich pytań ale troche spamu mimo wszystko tu ostatnio narobili inni to może i nic się nie stanie jak Ci też odpowiem-y. Nexium działą nadal i to bardzo dobrze. Tren acet podobnego zdania jestem jak kolega wyżej rewelka. Ja sobie na równi go stawiam z Cyberem którego również lubie jednak finansowo mnie pochłania zbyt wiele. Co prawda od czasu do czasu zdaża się wbić jakiś towar własnej roboty i jakoś szczególnie owe laby jakością się nie odróżniają. Jak jest okazja to leci też ulubione testy apteczne prolo czy omo. Więc jeśli zastanawiasz się nad nexiumem to nie widzę zupełnie przeszkód. Chwalony towar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
pelons123
krzykacz
pelons123
Pany jaki gh teraz na topie. Chodzi głównie o palenie fatu wiec potrzebuje okolo 300iu na 10 max 12 tygodni? Celowac w Państwo Środka czy raczej nasze niby apteki? Bo juz dawno sie w tym pogubiłem. Dawka okolo 10iu w dni treningowe rano i przed treningiem i 5iu z rana w nietreningowe.



Jeśli masz dojście do aptecznego HGH to nie ma rozmowy nawet. Stać się inwestuj do apteki. Z ugl dobrą alternatywą będzie HGH Biopeptide. Dobry brand, chwalony bo z wypracowaną pozycją na światowym rynku od dłuższego czasu.



Pisałem juz raz ale pomylilem działy i skasowano mi posta wiec pisze teraz w prawidłowym dziale.
Od dawno mialem te rhgh u siebie w apteczce ale dil musial cos pomylic bo mówil ze to ghrp6 wiec kiedys kupilem i lezalo ale teraz zobaczylem wpis moderatora i wychodzi ze mam gh w domu a nawet o tym nie wiedzialem

Prosze o zobaczenie czy oby napewno sie nie myle i jesli to real gh to zaraz rozrobie i przybije 10iu no i chyba powinienem poczuc albo nie. Zdam relacje ale juz czytam na necie ze wyniki na tym dobre wychodza i jest to hormon.



Jesli chciałbym wrzucic jeszcze jakies fotki starych srodków do których oryginalnosci nie mialem pewnosci a mi zalegaja i nie wiem czy kiedys jeszcze je wbijac czy do kosz to musze kazdy srodek w osobnym poscie dawac tak?




Biopeptide dobry brand, chwalony za jakość w stosunku do ceny.

Porównaj swój towar z tym tematem:

https://www.sfd.pl/BIO_PEPTIDE_Co._Ltd._Hong_Kong_temat_zbiorczy_-t1046652-s0.html
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Kody są przecież teraz można sprawdzić :) widziałem kiedyś fake na necie ale zrobiony tak że niewidomy by się zczaił.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
te peptydy troszke drozsze od metki sa, wiec nikt raczej tego nie waluje...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Jedynym fake po EU produktów Biopeptide są czyste viale bez etykiet które ktoś promuje jako Biopeptide którym oczywiście nie są. Bez etykiety + op + codów wiadomo, że to nie są oryginalne produkty tego laba, wystarczy porównać. Proste.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Na stronie producenta jest informacja o identycznej podrobce. Nie chodzi o cene a o marketing, firma ktora ma wyrobiona marke znajdzie nabywce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Nie wiem, nie zaglądam na takie strony. W Hiszpanii & Portugalii widziałem u dila który wciskał kit z Biopeptide.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8458
pajaczeq
Kody są przecież teraz można sprawdzić :) widziałem kiedyś fake na necie ale zrobiony tak że niewidomy by się zczaił.


Dokladnie są kody i wszystko sie zgadza to raz z dwa kupilem to w cenie ghrp6 i jako ghrp6 a dil sie pomylil i dal mi te rhgh a kiedys ghrp6 podawalem na czczo i na noc ale juz dokupione gh i cenowo metka raczej nie podchodzi chyba ze przeplacilem. Nie wiem?
Przybilem 10iu na próbe przed treningiem okolo pól godziny i po treningu tak mi rece mrowaiały ze szok teraz juz przeszło ale łeb tez strasznie zaczał bolec. Nie znam sie na gh wiec nie wiem czy ten bol głowy w okolicch skroni takie jakby pulsowanie to normalne czy moze przesadzilem z dawka? Takze po treningu zrobielm sie mega glodny, bardziej niz zawsze nie wiem czemu. Moze ktos omówi tu jak i ile dziala gh i czy jest to normalne ze biore o 16 i po 5,5h jak teraz znów mam lekki spadek cukru i rece mi sie trzesa?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2691
Brał ktoś zamiast cytomel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej