SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4282241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 579 Napisanych postów 556 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3694
Zaucha
AdamKO84
Marian 87.
Aliorsfd2
Bije ktos ta suste?

Za 2 tyg mozliwe ze bede mial wynik testa na tej suscie jak znajomy wroci zza miedzy

Ale z relacji zadowolony z efektow
Leci z deka tez sky

Wiesz cos moze jak z tym mocniejszym miksem T-400 SKY?

Jesli cypionat na badaniach wychodzi tak wysoko, prop tez ktos pisal ze dobry, susta jak sam widzisz to pewnie i ten mocniejszy mix testa bedzie bardzo dobry.

Mam jeszcze chwile na wybor dlatego dopytuje wszedzie gdzie moge ,wybor sposrod 2 labow ktore na to wychodzi maja bardzo dobre T-400 .
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2992 Napisanych postów 44900 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 424625
Nie ma szans dostac w zadnej aptece. Za dlugi czas i za duzy popyt jest na provi
To ta slynna firma bayer, z opakowania juz widac ze nawet podobne do ori nie jest.
Ostatnie rqzy jak udawalo mi sie wyrwac w aptece provi to byl import tylko. Szkoda, moze wroci kiedys

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 465 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5326
KimDzongUn
Nexium bez hologramu też takie macie?

Masz starą partie sprzed paru miesiecy albo fejka. Poproś dila o hologram z kodem, jeśli Ci go nie dostarczy to na 99% masz fejka
Też raz dostałem kilka flakonów z tej partii pare miesięcy temu, ale ktoś mi napisał tak jak ja Tobie teraz i holo dostałem, kody działały

cruzerr
Sporo się mówi o kodach na Nexiumie. Z mojego towaru wchodzą na stronie. W sumie to nie spotkałem się by kod nie działał lub mailowo potwierdzili że fejk.

Zawsze odpowiedź zwrotna, że towar oryginalny.

Po lewej starsza wersja kartonika z nowym hologramem, po prawej stronie najnowsza wersja kartoników.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 292 Wiek 41 lat Na forum 329 dni Przeczytanych tematów 1791
AdamKO84
Zaucha
AdamKO84
Marian 87.
Aliorsfd2
Bije ktos ta suste?

Za 2 tyg mozliwe ze bede mial wynik testa na tej suscie jak znajomy wroci zza miedzy

Ale z relacji zadowolony z efektow
Leci z deka tez sky

Wiesz cos moze jak z tym mocniejszym miksem T-400 SKY?

Jesli cypionat na badaniach wychodzi tak wysoko, prop tez ktos pisal ze dobry, susta jak sam widzisz to pewnie i ten mocniejszy mix testa bedzie bardzo dobry.

Mam jeszcze chwile na wybor dlatego dopytuje wszedzie gdzie moge ,wybor sposrod 2 labow ktore na to wychodzi maja bardzo dobre T-400 .

T-400 z obu labow beda dzialac dobrze kwestia Twojego wyboru tylko bo oba laby chwala jak sam widzisz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 201 Wiek 32 lat Na forum 356 dni Przeczytanych tematów 12238
cruzerr
KimDzongUn
Nexium bez hologramu też takie macie?

Masz starą partie sprzed paru miesiecy albo fejka. Poproś dila o hologram z kodem, jeśli Ci go nie dostarczy to na 99% masz fejka
Też raz dostałem kilka flakonów z tej partii pare miesięcy temu, ale ktoś mi napisał tak jak ja Tobie teraz i holo dostałem, kody działały

cruzerr
Sporo się mówi o kodach na Nexiumie. Z mojego towaru wchodzą na stronie. W sumie to nie spotkałem się by kod nie działał lub mailowo potwierdzili że fejk.

Zawsze odpowiedź zwrotna, że towar oryginalny.

Po lewej starsza wersja kartonika z nowym hologramem, po prawej stronie najnowsza wersja kartoników.

a jaki numer seri masz ten "bath"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2502 Napisanych postów 2285 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41091
wybralem starego cypa do konca i zaczynam SKY bic, wczesniej Moderion/BM sprawdzone dobrze sie spisaly

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1574 Napisanych postów 56687 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 264028
Jestem po 3ml Cypka Sky. To raczej na PL Realia się nadaje bo tego nie podrabiają
Towar działa bdb.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 717
U mnie paru chlopakow bije Sky i tez chwali ten lab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 27034
Witam! Czy jesteście w stanie stwierdzić po tych zdjęciach, czy to oryginał czy fake?
Tabletki były w woreczku strunowym włożone do pojemniczka.
Pozdrawiam serdecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4802 Napisanych postów 10389 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119830
Napewno będziesz zadowolona . Tab koloru zielonego powinny być . Ten clen to jeden z lepszych dostępnych .

omerta 18

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina