SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889797

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
dilowi braklo bolda DNA dobralem SKY mysle ze wejdzie tak samo bez problemu jak wchodzi cypek SKY
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 47 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 195
krzykacz
Nouveaux przestawił się na oral/inj saa i ma komplet w tej chwili saa inj/oral + papteydy. Czy masz towar od tego producenta to spr na ich stronie spr kody, jak ja to zrobiłem ze swoją prime bo niedługo zmieniam na ten lab i będzie lecieć dalej prima/test/tura-oxa inj:



dobrze wyglonda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
marianzulek
lk19991
Z tego co mi znajomy mowil to igf przed ~200 w trakcie wcesniejszych partii 400-480 a na tym z 09.2019 znow 200, oboje maja z innego zrodla, ale partie ta sama




Zmieniony przez - lk19991 w dniu 2019-10-12 13:57:13


No to cos jest nie tak.


Lipa po całości jak igf popikowal w dol do stanu wyjściowego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
hipopodryl
Kody na stronie nie wchodzą ale i sama strona podana na opakowaniu i kodzie qr nie istnieje, sprawdzałem na check-alpha. Możliwe, że przenieśli serwer i stare kody nie wchodzą czy raczej wy*ebka?







Masz kopię Alphy, która może działać ale po co płacić za Alphe jeśli to coś innego?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
AdamKO84
Kolega zaczyna masowke towar do oceny ,ten lab przestawil sie na saa to prawda ?



Nouve robi teraz soki i tablety, ode mnie 2 osoby wlasnie zaczely prop blend z trenem i ture a drugi wszystko na enanie test master tren, inj bez problemu ale lab b.dobrze sie zapowiada,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
krzykacz
Nouveaux przestawił się na oral/inj saa i ma komplet w tej chwili saa inj/oral + papteydy. Czy masz towar od tego producenta to spr na ich stronie spr kody, jak ja to zrobiłem ze swoją prime bo niedługo zmieniam na ten lab i będzie lecieć dalej prima/test/tura-oxa inj:



Wszystko jasne towar perfekt i pewnie tak samo bedzie dzialal ,dzieki
2

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
janek.janek
janek.janek





z najnowszych parti propa koleszka juz skonczyl inj bezbolesne, libido up, dziala bardzo dobrze, od kilku tyg juz na suscie 500mg tyg + 500mg boldek wellona pharma, inj bezbolesne w obu przypadkach, susta dziala bardzo dobrze, wynik testa wykrecony kilka razy ponad skale



Zmieniony przez - janek.janek w dniu 10/12/2019 9:51:42 AM



Z bolda Wellony bedzie zadowolony. Znajomy akutalnie jest na tym boldzie i chwali sobie.
Dlugo bilem srodki Genameda i nigdy sie nie zawiodlem.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Aktualnie wbijam peptydy od nouveaux.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146
Witam Iran seria 046 ori czy fake a nawet jeśli fake to czy jest tam coś enana bo mam tego dwa pudełka od znajomego u którego leżało kilka lat w lodówce. W zapachu typowo chemiczny ale za to smak mało wyczuwalny dopiero po chwili czuć dziwne szczypanie w język. Poprzednio walilem suste i ona w smaku była od razu typowo gorzka chemiczna..







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Kopia ale w wiekszosc kopi irana dziala dobrze.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej