SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5998471

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 125 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14044
skint73
daniel2237
lasican1
Skoro juz masz to zjedz i będziesz wiedział. Zastanawia mnie zawsze głupota ludzka kupiles towar wydales hajs, kody nie weszły albo ktoś na forum powiedział że fejk i od razu chcesz ladowac do kosza gdzie w przypadku t3 w chwile idzie zweryfikowac czy jesz gips czy t3

Racja I tak juz szamie 3ci dzien wiec polece dalej do dawki docelowej I zobaczymy czy zacznie kosic BTW jest troche na forum gatki o niewchodzacych kodach a towar ponoc klepie

Z Balkanem jest tak, że trzeba dokładnie wpisać kody. Sam nieraz sprawdzałem dawno temu metę z Balkana (wg mnie bdb lab, szczególnie chwaliłem sobie ich orale) i raz wchodziły, a np następne opakowanie z tej samej partii już nie (zazwyczaj wiązało się to ze źle wpisanymi kodami: I zamiast 1, 0 zamiast O itp)

Sprawdzilem jeszcze raz bez rezultatu
Z te3 mam Pierwszy kontakt a w tle leci joszka hydroxycut I troche kapsaicyny dieta na lekki minus jakies 300k w dol sila rzeczy zacznie wycinac wiec zostaja tylko badania w labie .dam info za 2 tygodnie czy piere cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 549
Enan orginal czy fake ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 549
Enan orginal czy fake ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
C.d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
C.d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
C.d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
C.d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
C.d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2171 Napisanych postów 4150 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290529
Kody weszły ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Weszły wszystkie
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

sosy