SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4574923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 108
Chodzi mi o jakość a nie przypal. Czy to wgl jest hgh w środku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 516 Napisanych postów 3251 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129732
Ivan8891
Chodzi mi o jakość a nie przypal. Czy to wgl jest hgh w środku?

Ten kto sypal pewnie to wie. Lub nie wie nawet. A kolor kapsla nic nie zmieni, bo moze byc i sraczkowaty, to kwestia groszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17272 Napisanych postów 65493 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 552732
Panowie o takich sprawach nie dyskutuje się na forum.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 462 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15529
Panowie DNA ciekawi mnie, że mix z hologramem a enan nie?
No i kapslem i kartonikiem się różnią.

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7825 Napisanych postów 53928 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 632821
Po prostu inna szata DNA...miałem takie bez holo , z holo ale bez kodów , później z kodami , kapsle raz z napisem a raz bez i każdy jeden działał tak samo dobrze...nie masz się czym stresować , oba testy ori... bij śmiało i rośnij

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2020-03-17 17:06:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1083
witam, orientuje się ktoś czy ta meta tak powinna wyglądać ? kody niby mogę sprawdzić na stronie, ale zastanawia mnie brak daty/kodów na blistrach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 442 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 64349
wachcio
witam, orientuje się ktoś czy ta meta tak powinna wyglądać ? kody niby mogę sprawdzić na stronie, ale zastanawia mnie brak daty/kodów na blistrach.

Na daty nie patrz :) ja trzaskałem nieświadomie środki 3 lata po terminie i wszystko hulało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 462 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15529
pawel82
Po prostu inna szata DNA...miałem takie bez holo , z holo ale bez kodów , później z kodami , kapsle raz z napisem a raz bez i każdy jeden działał tak samo dobrze...nie masz się czym stresować , oba testy ori... bij śmiało i rośnij

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2020-03-17 17:06:57

Dzięki krótko i na temat. Szkoda tylko, że wszystko odkłada się w czasie.

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1083
pavlog89
wachcio

Na daty nie patrz :) ja trzaskałem nieświadomie środki 3 lata po terminie i wszystko hulało :)

Ok ;) Ale chodzi mi głównie o to, czy w oryginale nie ma żadnych kodów ani daty na blistrach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 516 Napisanych postów 3251 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129732
tego nikt nie podrabia, zreszta wejdz na strone porownaj sobie, wpisz kod.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton