SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4255501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2495 Napisanych postów 2271 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41046
tura SKY ziomek bedzie odpalal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 407 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16648
Ari Balkana dziala
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1666 Napisanych postów 3147 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 269866
tad600
Ari Balkana dziala

Działa i to bardzo dobrze a wrzuciłem fotki aby mozna było zobaczyc , ze jest dużo alternatyw dla ari
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1526 Napisanych postów 2368 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 84581
Swiss ma też dobre Ari...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10796 Napisanych postów 47718 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Swis Ari jem teraz bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69021
dugii2
jagod4
alex79
Witam
jak juz widze ze posty sa o IA
to pytanie czy ktos ostatnio lecial z Letro z Alpha-Pharma ? bo narazie brak mam dostepu do letro aptecznego.
kod na stronie zweryfikowany poprawnie no to mysle ze chyba jest ori. ?
a ktos moze ostatnio bral jak dzialanie itp. ?

Swiss ari dziala elegancko

Oryginal.

4 TAB zjadłem tego letro alpchy i nic zero działania wpisałem kod na stronie i wyszło że org także hmmm uratował mnie armudex swis 1 TAB i wrucilem do żywych

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 157 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69021
Mialo byc, ze ari swiss dziala elegnacko

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5432
Witam , panowie mam pytanie szukam fotki ukrainskiego HGH mam mozliwosc ogarniecia z ukrainy ale potrzebuje potwierdzenia jak to wyglada , no i czy warto celowaac wogole w hgh z ukrainy?znalazlem cos na necie ale czy to jej to?

Zmieniony przez - rendolf88 w dniu 2019-08-17 15:23:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 131
chciałem sie zapytac jak działał ten tad 600 czy to na pewno orginał? bo kupilem niedawno identyczy ki na opakowaniu nie ma zadnej nakleiki z kodem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 2317 Napisanych postów 11925 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 349695
otworz ampe, jak wali zbukiem to moze byc to, bo pisali o fejkach i tego "zapachu" w nich nie ma...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

NutLove