SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888963

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
U mnie lata to BD i testy smigaja na pewno dobrze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
macieksto
Hej, wklejam fotki panowie, proszę o ocenę towaru.
British Dragon cypio















Biłem prop/enan/cyp z tego laba, dobry towarek
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
to gh to zwyklu under wzorowany na somie, ten sam dizajn tylko inna nazwa, to twoj dill ladnie cie robi w bambuko... apteke to bedziesz mial jak sobie wykupisz sam z apteki. oczywiscie gh moze byc jak najbardziej dobre i dzialac ksiozkowo ale to tylko ug. najlepiej zrob badania gh i igf przed o po stosowaniu.


Zmieniony przez - naziwisko w dniu 2017-06-17 18:09:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie jak kolega wyżej w pl to i polski genotropin w większości to wal heh apteki jak se sam wyrwiesz z apteki to ja masz a tak to bida teraz to nawet omke prolke walą dostaniesz i nawet nie odruznisz. Od org
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 977 Napisanych postów 11360 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191393
Eltopo
Hgh





Zwykły przyklejony chinol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Kolega moj wbijal to Myo i smiechu warte,wbijal imperiala -igf powyzej normy,przeszedl na te myo i po 15 dniach badany igf wyszedl w polowie normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7269
Ja kiedyś sprawdzałem różnice podróbki od oryginału omki.Wykonanie obu bardzo podobne ciężkie do odróżnienia.Jednak po otwarciu ampy odrazu widać różnicę ... Podróbka ma bardzo intensywny zapach oleju i alkoholu ... A oryginalny jest prawie bezwonny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81
Znajomi biora te myo i dobrze ich robi takze niewiem z kad takie opinie.. dodam ze jestem z uk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
wierzytelny
Ja kiedyś sprawdzałem różnice podróbki od oryginału omki.Wykonanie obu bardzo podobne ciężkie do odróżnienia.Jednak po otwarciu ampy odrazu widać różnicę ... Podróbka ma bardzo intensywny zapach oleju i alkoholu ... A oryginalny jest prawie bezwonny


tak właśnie może być prolo również jest kompletnie bezwonne w porówaniu do jakiś krótkich estrów i nie tylko np ug itd z których mocno czuć ten olej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7269
Nom z omka to na siłowni z chłopakami sprawdzaliśmy ... Odrazu idzie poznać podróbke właśnie po sprawdzeniu zapachu.Kumpel co ja bral nabrał trochę wagi czyli coś tam działa ... Jak za tą kasę to nawet spoko.
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej