SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923585

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten kuweit biłem w tamtym roku . Npp enan i ten mix 300. Była gitarka . Wellone odpalę po mostku na który teraz musowo musiałem wskoczyć . Z wellony polecę npp i propa . Przetestuje ten sprzet . Co do mety ions . To się zobaczy a widzę ze jest co ma być i noże nawet lepiej . Mam nadzieje ze inj nie będą uciążliwe ze względu na te kryształy . Póki co leży w cieplej skarpecie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marian 87.
Ktoś tam o nową sode pytał
Wykonanie pierwsza klasa
W środku prawilnie jak w poprzedniej wersji





Marian
Dużo lepiej wyglada od starej . Aż mnie zmusiło zerknąć do spiżarni a tam niespodzianka i susta się znalazła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lux1980
Ten kuweit biłem w tamtym roku . Npp enan i ten mix 300. Była gitarka . Wellone odpalę po mostku na który teraz musowo musiałem wskoczyć . Z wellony polecę npp i propa . Przetestuje ten sprzet . Co do mety ions . To się zobaczy a widzę ze jest co ma być i noże nawet lepiej . Mam nadzieje ze inj nie będą uciążliwe ze względu na te kryształy . Póki co leży w cieplej skarpecie



Mam jeszcze nie otwarte metki inj Ions i widzę że są bez kryształków no ale one a ciepłe a ten co bije to praktycznie na dworze także mu już wystarczyło. Ale zapalniczka 10 sekund i po robocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KLAJTA
Domawialem teraz dwie butle jedna bez kryształów druga jakby solą w zimie posypały po chodniku. Byle dupska nie urywalo.


Bije cypa welony w jednej pompie z neta Ions całkowicie bezbolesne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
będzie tak trzeba mieszać , nie ma co ryzykować infekcja . Miałem ostatnio tren e z pb Lab . Pływały kryształki . Ale dwa tyg temu robiłem inj i udo wyebane z życia . Do dziś czuje . Lepiej mieszać jsk dugi pisze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 31
Marian 87.
Ktoś tam o nową sode pytał
Wykonanie pierwsza klasa
W środku prawilnie jak w poprzedniej wersji





Dzieki... Juz sie martwilem ze woda.
Ja Od poniedzialku zaczynam nowa.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6320
Jak te HCG Panowie? Czy brać Ovigil następnym razem?





Zmieniony przez - Przemo1722 w dniu 2019-10-04 22:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobre
Bije aktualnie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sander369
Marian 87.
Ktoś tam o nową sode pytał
Wykonanie pierwsza klasa
W środku prawilnie jak w poprzedniej wersji





Dzieki... Juz sie martwilem ze woda.
Ja Od poniedzialku zaczynam nowa.

Pozdro




Podziel się opinia jak chula
Ze stara wersja mam miłe wspomnienia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Przemo1722
Jak te HCG Panowie? Czy brać Ovigil następnym razem?






Zmieniony przez - Przemo1722 w dniu 2019-10-04 22:45:42


Teraz większość zrobiła przesiadek z ovi właśnie na to i Gitarka
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium