SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4268934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2629 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 336 dni Przeczytanych tematów 42341
Ten kuweit biłem w tamtym roku . Npp enan i ten mix 300. Była gitarka . Wellone odpalę po mostku na który teraz musowo musiałem wskoczyć . Z wellony polecę npp i propa . Przetestuje ten sprzet . Co do mety ions . To się zobaczy a widzę ze jest co ma być i noże nawet lepiej . Mam nadzieje ze inj nie będą uciążliwe ze względu na te kryształy . Póki co leży w cieplej skarpecie
1

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2629 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 336 dni Przeczytanych tematów 42341
Marian 87.
Ktoś tam o nową sode pytał
Wykonanie pierwsza klasa
W środku prawilnie jak w poprzedniej wersji

Marian
Dużo lepiej wyglada od starej . Aż mnie zmusiło zerknąć do spiżarni a tam niespodzianka i susta się znalazła

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10799 Napisanych postów 47743 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Lux1980
Ten kuweit biłem w tamtym roku . Npp enan i ten mix 300. Była gitarka . Wellone odpalę po mostku na który teraz musowo musiałem wskoczyć . Z wellony polecę npp i propa . Przetestuje ten sprzet . Co do mety ions . To się zobaczy a widzę ze jest co ma być i noże nawet lepiej . Mam nadzieje ze inj nie będą uciążliwe ze względu na te kryształy . Póki co leży w cieplej skarpecie

Mam jeszcze nie otwarte metki inj Ions i widzę że są bez kryształków no ale one a ciepłe a ten co bije to praktycznie na dworze także mu już wystarczyło. Ale zapalniczka 10 sekund i po robocie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10799 Napisanych postów 47743 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
KLAJTA
Domawialem teraz dwie butle jedna bez kryształów druga jakby solą w zimie posypały po chodniku. Byle dupska nie urywalo.

Bije cypa welony w jednej pompie z neta Ions całkowicie bezbolesne
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
będzie tak trzeba mieszać , nie ma co ryzykować infekcja . Miałem ostatnio tren e z pb Lab . Pływały kryształki . Ale dwa tyg temu robiłem inj i udo wyebane z życia . Do dziś czuje . Lepiej mieszać jsk dugi pisze .

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 26
Marian 87.
Wykonanie pierwsza klasa

Dzieki... Juz sie martwilem ze woda.
Ja Od poniedzialku zaczynam nowa.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 219 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6123
Jak te HCG Panowie? Czy brać Ovigil następnym razem?

Zmieniony przez - Przemo1722 w dniu 2019-10-04 22:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dobre
Bije aktualnie
2

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
sander369
Marian 87.
Wykonanie pierwsza klasa

Dzieki... Juz sie martwilem ze woda.
Ja Od poniedzialku zaczynam nowa.

Pozdro

Podziel się opinia jak chula
Ze stara wersja mam miłe wspomnienia
1

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33228 Napisanych postów 272073 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367524
Przemo1722
Jak te HCG Panowie? Czy brać Ovigil następnym razem?

Zmieniony przez - Przemo1722 w dniu 2019-10-04 22:45:42

Teraz większość zrobiła przesiadek z ovi właśnie na to i Gitarka
2

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina