SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889976

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30279
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bilem tego enan dobry miesiąc temu robił robotę u mnie bija gale i tego irana i działa dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Też biłem tego enana z 4 lata temu i działał dobrze. W danym momencie nie wiem jak z działaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bilem miesiąc temu osobiście i git robil przy 2 amp jednorazowo troszkę dyskomfort czołem ale delikatny gale tez bilem ale z pol roku wcześniej tez git klepie gala niebieskie napisy nie naklejka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
wojo zmc
GWookie
wojo zmc
Może nie długo wrzucę Increlex ....ori
Pozdrawiam


nie musisz





Takie same zdjęcie pewien użytkownik z tego forum, wrzucał na czarnym forum którego już nie ma ( także jak ktoś wrzuca taki towarek radzę wrzucać z dopiskiem nick albo paragon ) .
Po za tym na cykl trzeba dużooo increlexu gdyż wystarczy przewertować że inaczej obliczasz igf-1 z mecasernim .
Także na dobry cyklik increlex trzeba wydać X0000 zł .
Pozdrawiam


no to widzisz, przynajmniej nie narazilem Cie na koszta pokroju X0000zl aby zrobic zdjecie skoro to takie gvwno jak piszesz a ze widziales gdzies zdjecie to nie znaczy ze sobie zastrzeglem do niego prawo paragon z apteki?
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 133 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2046
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
oskarbenchpress1 & alina_nap


Przeczytajcie regulamin tego działu - odnośnie zamieszczania fotek towaru.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Proszę również nie zamieszczać treści typu - "odezwij się na priv" !
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
moze alina szukala faceta a nie towaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 375
Witam , panowie który sprzęt dobry z BM ten z dużą data czy z małą?

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej