SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8886527

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Przeciez tam jest przy wyniku > co oznacza ze lab nie podal dokladnego wyniku, tylko jest powyzej podsnego. Moze tam byc 15 jak i 50. Powtorz wynik w labie gdzie sa w stanie podac dokladny wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
I potem taki jeden z drugim zbada i sieje fetment nie umiejac odczytac wyniku z kartki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5284 Napisanych postów 15293 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387212
no to napisane ze estro powyzej normy jak i test, niektore laby podaja tak a inne podaja wyniki w tysiacach.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Estro jest dokladny wynik przy tescie obok wyniku 13,5 jest ">" oznacza to "powyzej", ile powyzej nie wiadomo bo lab nie jest w stanie zbadac/nie bada wynikow ktore przekraczaja 13,5. Wynik moze byc zarowno 14 jak i 40, do stwierdzenia jak dziala ten prop nalezy powtorzyc badanie tam gdzie podadza dokladny wynik. Narazie wiemy jedynie ze napewno jest tam testosteron i nic wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61807
Dodatkowo ze autor nie zna podstaw matematyki.
Nie bede pisal, ze jest glupkiem.
Pewnie jeszcze mu za malo nalali, bo tylko 8,5 szota wyszlo.
Sezonowcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1933
Lestat. Wiem co oznacza ta strzałka i słyszałem, że niektóre laboratoria nie podają wyższych wyników. Nurtuje mnie tylko poziom estradiolu w stosunku do teścia. Przy estradiolu nie ma strzałki więc oznacza to, że jest policzony dokładnie. Estradiol jest dość niski jak dla gościa na bombie, który ma nie wiadomo ile testosteronu. Klumas, jeśli wypowiadasz się na mój temat to rozwiń myśl. Wyjaśnij mi o co Ci chodzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Ten temat nie służy do dyskusji.
Druga sprawa poziom estrogenu to sprawa indywidualna, więc ma to się nijak do poziomu teścia.
Zrób badanie np w alab tam podają dokładny wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1933
Ok, tak zrobię. Jeśli towar działa i mam wysoki poziom testosteronu to znaczy, ze słabo aromatyzuje. To dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130870
towar ori, a ile tam tescia siedzi to sie raczej nie dowiesz redukuj dalej.. a niski poziom estro moze oznaczac to ze nie masz skonnosci do tego aby Ci go wywalalo.. lub ze masz sklonnosci ale jest tam malo testa i nie mialo "co wywalac" nie no dobra, nie strasze juz. bij smialo, bolesnosc moze byc spowodowana paroma czynnikami, mnie prop nie boli (dobry prop)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1933
No i o taką odpowiedź mi chodziło :) Dzięki!
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej