SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888949

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 15647 Napisanych postów 17738 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194826
Krychuuu
Witam czy ten clen od balkana jest cokolwiek wart? Wiem jest wiele tematów na temat balkana ale zazwyczaj są kilkuletnie i nie wiem, może coś się zmieniło.




Clen z balkana petarda. Nawet mam jeszcze gdzieś jeden blister bo to odstawilem po przeczytaniu że to największe g**** i serce pęka. Jakiś czas temu zjadłem pół tabletki przed basenem i po 6 godzinach nie mogłem zasnąć bo mnie budziło tętno.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Wiedza nie raz zabija bardziej niż towar ...
2

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
sikorthc
Panowie macie jakieś opinie na temat tego produktu ? Sądziłem że nexium bedzie miało lepszą jakość wykonania.



ja p******e Ty bedziesz sie modlil do tego czy to żarł???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
krzykacz
Do czego to doszło ...chłop bije towar ...ale to internet i badania mają mu powiedzieć czy ten towar na niego działa


Pierwszy raz bije deke, leci jakoś 10tydź i nie muszę łykać caba bo libido jest nadal spoko, w tle leci 750mg/week testa i 40/50mg tury, więc niby jakim cudem mam wyczuć czy deka śmiga profesorze?

BigYorkie1488

tak to jest jak kupujesz firme krzak podrabiana 10 razy bo kosztuje paczke fajek taniej od czegos sprawdzonego :) a potem biegasz do laboratorium 3 razy i sie zastanawiasz czy towar dziala :) i chcac zaoszczedzic pare zł na flaszce/opak jestes do tylu nie tylko kase ale i czas ktory zmarnowales w kolejce na badania (ktore oczywiscie warto robic !!!).



Dill powiedział że pewniak i śmiga, nie oszczędzam na firmach, a zastanawiam się bo pierwszy raz jest kontakt z deką.

marianzulek

Ile czasu bijesz? Ja na dece nie mam problemow z libido a pierwsza dawke cabargolinu lykam po jakis 2 miesiacach.


10tyg i libido wciąż spoko, może jest to spowodowane testem 750mg/wek i turką... kto wie, każdy jest inny i na kazdego dany środek inaczej działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Jak tam ze mnie profesorek

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Po badaniach stwierdzam że genesis to wielka kupa gówna... prolaktyne mam gdzie norma to 2-17, mój wynik to 2,97 ... ja p******e a przed cyklem badałem i miałem 3,1
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 210 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13350
Clen. Balkana jest git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bigendriu
Po badaniach stwierdzam że genesis to wielka kupa gówna... prolaktyne mam gdzie norma to 2-17, mój wynik to 2,97 ... ja p******e a przed cyklem badałem i miałem 3,1


Ten ze zdrapkami jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
kosta83
Krychuuu
Witam czy ten clen od balkana jest cokolwiek wart? Wiem jest wiele tematów na temat balkana ale zazwyczaj są kilkuletnie i nie wiem, może coś się zmieniło.




Clen z balkana petarda. Nawet mam jeszcze gdzieś jeden blister bo to odstawilem po przeczytaniu że to największe g**** i serce pęka. Jakiś czas temu zjadłem pół tabletki przed basenem i po 6 godzinach nie mogłem zasnąć bo mnie budziło tętno.


malay tiger tez fajne cudo wzialem 1 dzien 1 tabsa to mnie po 3h tak fazowalo z tetnem i trzachaniem rok nawet jak jadlem to widelec chodzil w raczce do 5:30 nie spalem petarda :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Dlatego petarda a nie tylko dobry

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej