SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923255

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
otworzylem i prawie nic nie wali, cos tam smirdzi ale napewno nie zbukiem, cos czuje ze to wal jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bartt244
otworzylem i prawie nic nie wali, cos tam smirdzi ale napewno nie zbukiem, cos czuje ze to wal jest


Jak czujesz ze wal , to nawet tego nie wbijaj , tu ostatnio gościu pisał , ze raczej wbił wałek i złe się czuł . Wiec jeśli nie jesteś pewien to nie ryzykuj zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
Wlasnie dzisiaj zrobilem rano zastrzyk i nic mi nie jest, troche dupsko bolało przez 30 min i pozniej spoko, sam nie wiem co mam teraz z tym zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzuć fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ori Tada 600 nie robia już jakiś czas z tego co wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
jak tu sie wrzuca zdiecie, wiem kobita mi gadala ze firma oglosila upadlosc ale data jest do 2021 lot 181036 tutaj chlopak wrzucal fotki ja mam identyczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie o tym temacie ci pisałem . Sam widzisz ze powinien walić smród specyficzny .
Tak naprawdę nie wiadomo co tam siedzi .
Ciężko mi powiedzieć . Ale jeśli ja nie jestem pewien środka to go nie wbijam . Proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 131
tez tak zrobie, chociaz dobrze sie czuje to nie ma co rezykowac. dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
miałem oba , dostałem w jednym czasie , jeden z naklejka tj.kodem kreskowym , drugie bez , jak na foto z linku wyżej , oba ten sam zapach po rozpuszczeniu proszku ale czy oba to org. nie wiem , nie spotkałem się z konkretnym potwierdzonym info
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium