SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4282116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 456 Napisanych postów 676 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 44710
lk19991
Mozecie rzucic okiem na HGH? Dostalem dwa wypusty jeden w kartonie 10x10 drugi w osobnych kartonikach - na jedyn z nim naklejka naklejona do gory nogami
Wypust 1

lk19991
Drugi wypust

Masz oryginaly. W malych kartonikach to stary wypust. W zbiorczym 100iu/opk to nowy wypust.
Przerobilem sporo tego gh i chyba wszystkie wypusty jakie mieli, a jesli nie wszystkie to na pewno mialem dokladnie takie same jak Ty masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 456 Napisanych postów 676 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 44710
Krzychu79
Zgodnie z obietnicą wstawiam Wellony. Dla mnie tren a i prop. Dla funfla enan i dd (osobno żeby Krzyku nie krzyczał). Moja lotka poleciała. Sok gęsty. Przy biciu i parę godzin po bez dyskomfortu.

U nas tez to krazy, wyglada zaj**iscie i dziala tak samo, kazdy chwali
Jakie dawki ida tego trena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5623 Napisanych postów 8768 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 400843
hgh-line
Krzychu79
Zgodnie z obietnicą wstawiam Wellony. Dla mnie tren a i prop. Dla funfla enan i dd (osobno żeby Krzyku nie krzyczał). Moja lotka poleciała. Sok gęsty. Przy biciu i parę godzin po bez dyskomfortu.

Na razie na wyjazdach jestem to leci eod 25mg propa i ~66mg trena. Wrucę na chatę to będę leciał jak ostatnio ed i coś może dawkę podbije. 3 lotki tego wpadły póki co ale na pewno mogę, że trenik pierwsza klasa. 4h snu i wypoczety, humor i regeneracja na plus.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2629 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 339 dni Przeczytanych tematów 42341
Kody są po to żeby wchodziły , nie rozumiem jak kod może nie wskoczyć , to po co one wogole sa?????

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8415
W moim przypadku kod jest za krótki z tego co widziałem na innych zdjęciach u mnie jest 8 znaków a widziałem na innych że jest 10

I pieczątka gdzie jest exp date batch code jest źle ustawiona bo tam gdzie powinna być data prod jest wpisany batch code a tam gdzie powinien być batch code jest wrzucona data prod

Zmieniony przez - pelons123 w dniu 21/05/2019 12:57:00

Zmieniony przez - pelons123 w dniu 21/05/2019 12:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 113 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2768
Krzychu79
hgh-line
Krzychu79

Na razie na wyjazdach jestem to leci eod 25mg propa i ~66mg trena. Wrucę na chatę to będę leciał jak ostatnio ed i coś może dawkę podbije. 3 lotki tego wpadły póki co ale na pewno mogę, że trenik pierwsza klasa. 4h snu i wypoczety, humor i regeneracja na plus.

coraz wiecej sie slyszy o tej wellona pharma i same pozytywne opinie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2501 Napisanych postów 2285 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41091
Aliorsfd2
Aliorsfd2
W poniedzialek skonczylem mostek enan Egzogen lecial, jestem po strzale 3ml DNA, dobrze weszlo nic nie bolalo w trakcie i po, mija prawie godzina. W poniedzialek poleci 3,5ml bo test bedzie lecial 750mg tydzien. Cykl to 600mg bold 400mg tren 750mg test, testa bede podbijal pozniej do 900mg. Takze inj mam za soba, licze ze z dzialaniem bedzie tak dobrze jak kazdy kto wbija pisze ze lab dobry.

Wczoraj polecialo te 3,5ml, zadnego problemu zadnego dyskomfortu podczas jak i po. Zero nic tylko wbicie igly czulem.

ja wbijam 1,5ml master DNA krotki/dlugi ale mieszam z 2ml BM test/bold, tez nic sie nie dzieje, ty masz 3,5 tylko DNA wiec dobra jakosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Wiek 40 lat Na forum 267 dni Przeczytanych tematów 759
Krzychu79
hgh-line
Krzychu79

bardzo kiepski pomys
ciemne flakony bo nie widac czy w srodku nie ma syfu

yebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfd
yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13134
Czy w propie DNA rzeczywiście siedzi 150mg/ml? Będę podbijał teścia jak wyjdę z mini cuta a aktualnie biłem inny lab 100mg eod wiec nie chciałbym już zwiększać dawki a przechodzę właśnie na DNA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1711 Napisanych postów 3183 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 270513
menio_wwa
Czy w propie DNA rzeczywiście siedzi 150mg/ml? Będę podbijał teścia jak wyjdę z mini cuta a aktualnie biłem inny lab 100mg eod wiec nie chciałbym już zwiększać dawki a przechodzę właśnie na DNA

Wyślij do badania a sie dowiesz
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina