SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923738

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
lk19991
Mozecie rzucic okiem na HGH? Dostalem dwa wypusty jeden w kartonie 10x10 drugi w osobnych kartonikach - na jedyn z nim naklejka naklejona do gory nogami
Wypust 1










lk19991
Drugi wypust









Masz oryginaly. W malych kartonikach to stary wypust. W zbiorczym 100iu/opk to nowy wypust.
Przerobilem sporo tego gh i chyba wszystkie wypusty jakie mieli, a jesli nie wszystkie to na pewno mialem dokladnie takie same jak Ty masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Krzychu79
Zgodnie z obietnicą wstawiam Wellony. Dla mnie tren a i prop. Dla funfla enan i dd (osobno żeby Krzyku nie krzyczał). Moja lotka poleciała. Sok gęsty. Przy biciu i parę godzin po bez dyskomfortu.









U nas tez to krazy, wyglada zaj**iscie i dziala tak samo, kazdy chwali
Jakie dawki ida tego trena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
hgh-line
Krzychu79
Zgodnie z obietnicą wstawiam Wellony. Dla mnie tren a i prop. Dla funfla enan i dd (osobno żeby Krzyku nie krzyczał). Moja lotka poleciała. Sok gęsty. Przy biciu i parę godzin po bez dyskomfortu.









U nas tez to krazy, wyglada zaj**iscie i dziala tak samo, kazdy chwali
Jakie dawki ida tego trena?

Na razie na wyjazdach jestem to leci eod 25mg propa i ~66mg trena. Wrucę na chatę to będę leciał jak ostatnio ed i coś może dawkę podbije. 3 lotki tego wpadły póki co ale na pewno mogę, że trenik pierwsza klasa. 4h snu i wypoczety, humor i regeneracja na plus.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kody są po to żeby wchodziły , nie rozumiem jak kod może nie wskoczyć , to po co one wogole sa?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
W moim przypadku kod jest za krótki z tego co widziałem na innych zdjęciach u mnie jest 8 znaków a widziałem na innych że jest 10

I pieczątka gdzie jest exp date batch code jest źle ustawiona bo tam gdzie powinna być data prod jest wpisany batch code a tam gdzie powinien być batch code jest wrzucona data prod



Zmieniony przez - pelons123 w dniu 21/05/2019 12:57:00

Zmieniony przez - pelons123 w dniu 21/05/2019 12:59:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
Krzychu79
hgh-line
Krzychu79
Zgodnie z obietnicą wstawiam Wellony. Dla mnie tren a i prop. Dla funfla enan i dd (osobno żeby Krzyku nie krzyczał). Moja lotka poleciała. Sok gęsty. Przy biciu i parę godzin po bez dyskomfortu.









U nas tez to krazy, wyglada zaj**iscie i dziala tak samo, kazdy chwali
Jakie dawki ida tego trena?

Na razie na wyjazdach jestem to leci eod 25mg propa i ~66mg trena. Wrucę na chatę to będę leciał jak ostatnio ed i coś może dawkę podbije. 3 lotki tego wpadły póki co ale na pewno mogę, że trenik pierwsza klasa. 4h snu i wypoczety, humor i regeneracja na plus.


coraz wiecej sie slyszy o tej wellona pharma i same pozytywne opinie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Aliorsfd2
Aliorsfd2
W poniedzialek skonczylem mostek enan Egzogen lecial, jestem po strzale 3ml DNA, dobrze weszlo nic nie bolalo w trakcie i po, mija prawie godzina. W poniedzialek poleci 3,5ml bo test bedzie lecial 750mg tydzien. Cykl to 600mg bold 400mg tren 750mg test, testa bede podbijal pozniej do 900mg. Takze inj mam za soba, licze ze z dzialaniem bedzie tak dobrze jak kazdy kto wbija pisze ze lab dobry.




Wczoraj polecialo te 3,5ml, zadnego problemu zadnego dyskomfortu podczas jak i po. Zero nic tylko wbicie igly czulem.


ja wbijam 1,5ml master DNA krotki/dlugi ale mieszam z 2ml BM test/bold, tez nic sie nie dzieje, ty masz 3,5 tylko DNA wiec dobra jakosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 759
Krzychu79
hgh-line
Krzychu79
Zgodnie z obietnicą wstawiam Wellony. Dla mnie tren a i prop. Dla funfla enan i dd (osobno żeby Krzyku nie krzyczał). Moja lotka poleciała. Sok gęsty. Przy biciu i parę godzin po bez dyskomfortu.









U nas tez to krazy, wyglada zaj**iscie i dziala tak samo, kazdy chwali
Jakie dawki ida tego trena?

Na razie na wyjazdach jestem to leci eod 25mg propa i ~66mg trena. Wrucę na chatę to będę leciał jak ostatnio ed i coś może dawkę podbije. 3 lotki tego wpadły póki co ale na pewno mogę, że trenik pierwsza klasa. 4h snu i wypoczety, humor i regeneracja na plus.


bardzo kiepski pomys
ciemne flakony bo nie widac czy w srodku nie ma syfu

yebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfdyebac sfd
yebac sfd
yebac sfdyebac sfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 146 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20933
Czy w propie DNA rzeczywiście siedzi 150mg/ml? Będę podbijał teścia jak wyjdę z mini cuta a aktualnie biłem inny lab 100mg eod wiec nie chciałbym już zwiększać dawki a przechodzę właśnie na DNA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
menio_wwa
Czy w propie DNA rzeczywiście siedzi 150mg/ml? Będę podbijał teścia jak wyjdę z mini cuta a aktualnie biłem inny lab 100mg eod wiec nie chciałbym już zwiększać dawki a przechodzę właśnie na DNA

Wyślij do badania a sie dowiesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium