SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889142

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
DNA oxa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 269 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19389
Witam
Panowie
miał ktos wczesniej moze stycznosc z ta firma ?
jakies opinie ?











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3130
daniel.dddd1
jak ta oxa?



Tez mam orale z bm do cyklu wygladaja identycznie. Oxa j/w pewna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 647
Witam wszystkich. Szybkie pytanie - Czy ktoś spotkał się z taką wersją propa z GENAMEDU jak ta na foto po prawej? Dotychczas leciałem chwilę na flakonach takich jak po lewej stronie na zdjęciu, jednak teraz trafiły mi się dwa flakony takie jak po prawej. Na pierwszy rzut widać, że fiolka niska(teoretycznie kiedyś takie były chyba) do tego kolor druku zielonej czcionki zupełnie inny odcień. Papier naklejki bardziej matowy oraz podejrzany hologram, którego nigdy nie widziałem w sokach GENAMED. Brzydkie kapslowanie w porównaniu do butli z lewej. Pod hologramem data prod 2015rok. Co do oleju, to ten po lewej, który jest OK jednolicie rozlewa się po butelce, a ten z prawej ocieka "zaciekami" - postaram się to ując na foto.Na moje oko podejrzane to wszystko, ale nie wiem jak wyglądały kiedyś te fiolki i soki, czy możliwe, że jest to jakieś stare nalanie z 2015 roku czy raczej FAKE?








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
mlodi
Witam wszystkich. Szybkie pytanie - Czy ktoś spotkał się z taką wersją propa z GENAMEDU jak ta na foto po prawej? Dotychczas leciałem chwilę na flakonach takich jak po lewej stronie na zdjęciu, jednak teraz trafiły mi się dwa flakony takie jak po prawej. Na pierwszy rzut widać, że fiolka niska(teoretycznie kiedyś takie były chyba) do tego kolor druku zielonej czcionki zupełnie inny odcień. Papier naklejki bardziej matowy oraz podejrzany hologram, którego nigdy nie widziałem w sokach GENAMED. Brzydkie kapslowanie w porównaniu do butli z lewej. Pod hologramem data prod 2015rok. Co do oleju, to ten po lewej, który jest OK jednolicie rozlewa się po butelce, a ten z prawej ocieka "zaciekami" - postaram się to ując na foto.Na moje oko podejrzane to wszystko, ale nie wiem jak wyglądały kiedyś te fiolki i soki, czy możliwe, że jest to jakieś stare nalanie z 2015 roku czy raczej FAKE?












Ja mam tren w takim flakonie jak po lewej , ciekaw jestem opini innych
Moze byc ze inne rozlanie ale to niech ktos potwoerdzi ze takie butle lataly ale kojarzy mi sie ze starsze genamedy mialy takie holo ale nie chce cie wprowadzic w blad bo nie mam.pewnosci


Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/Cytuj?tid=1006675&pid=18911116 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
Marian 87.
Wino inj ap













A kody Ci weszły z tego wina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 647
mlodi
Witam wszystkich. Szybkie pytanie - Czy ktoś spotkał się z taką wersją propa z GENAMEDU jak ta na foto po prawej? Dotychczas leciałem chwilę na flakonach takich jak po lewej stronie na zdjęciu, jednak teraz trafiły mi się dwa flakony takie jak po prawej. Na pierwszy rzut widać, że fiolka niska(teoretycznie kiedyś takie były chyba) do tego kolor druku zielonej czcionki zupełnie inny odcień. Papier naklejki bardziej matowy oraz podejrzany hologram, którego nigdy nie widziałem w sokach GENAMED. Brzydkie kapslowanie w porównaniu do butli z lewej. Pod hologramem data prod 2015rok. Co do oleju, to ten po lewej, który jest OK jednolicie rozlewa się po butelce, a ten z prawej ocieka "zaciekami" - postaram się to ując na foto.Na moje oko podejrzane to wszystko, ale nie wiem jak wyglądały kiedyś te fiolki i soki, czy możliwe, że jest to jakieś stare nalanie z 2015 roku czy raczej FAKE?












Lewy to legit i nie ulega wątpliwości.Kiedyś właśnie podobno butle były niskie. Holo też były inne niż obecnie, ale także nie takie jak na butli po prawej,bynajmniej ja takiego nie widziałem. Prosze o opinie jesli ktoś w danych latach spotkał się z czymś takim, albo potrafi jakość to wyjaśnić/odróżnić. Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 144 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2462
Przecież to propionat, wbijesz 1,5ml - 2ml to zaraz poczujesz

A jeśli uznasz że to wyj**ka(podrobiony underground %) ) to możesz mi wysłać :D


Zmieniony przez - spejson94 w dniu 2019-04-06 00:31:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
mlodi
mlodi
Witam wszystkich. Szybkie pytanie - Czy ktoś spotkał się z taką wersją propa z GENAMEDU jak ta na foto po prawej? Dotychczas leciałem chwilę na flakonach takich jak po lewej stronie na zdjęciu, jednak teraz trafiły mi się dwa flakony takie jak po prawej. Na pierwszy rzut widać, że fiolka niska(teoretycznie kiedyś takie były chyba) do tego kolor druku zielonej czcionki zupełnie inny odcień. Papier naklejki bardziej matowy oraz podejrzany hologram, którego nigdy nie widziałem w sokach GENAMED. Brzydkie kapslowanie w porównaniu do butli z lewej. Pod hologramem data prod 2015rok. Co do oleju, to ten po lewej, który jest OK jednolicie rozlewa się po butelce, a ten z prawej ocieka "zaciekami" - postaram się to ując na foto.Na moje oko podejrzane to wszystko, ale nie wiem jak wyglądały kiedyś te fiolki i soki, czy możliwe, że jest to jakieś stare nalanie z 2015 roku czy raczej FAKE?












Lewy to legit i nie ulega wątpliwości.Kiedyś właśnie podobno butle były niskie. Holo też były inne niż obecnie, ale także nie takie jak na butli po prawej,bynajmniej ja takiego nie widziałem. Prosze o opinie jesli ktoś w danych latach spotkał się z czymś takim, albo potrafi jakość to wyjaśnić/odróżnić. Z góry dzięki.



Po prawej masz 100% fejk Genameda, tak wlasnie wyglada podj**a.
Kartoniki miales do tego tej wersji po lewej??
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1085
Witam test prop firmy Medina fake czy oryginał ? Ogólnie hologram wydaje się Ok strzał już poszedł i bardzo bezbolesnie




Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej