SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
ja tez swojego propa niby nie czulem mocno poszedlem na badania norma do 870 wyskoczylo 4200 okolo tak ze wbij jeszcze i zrob badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7992
rgpersonaltrainer
kropki sa idealne, tylko zdjecie tak wyszlo.
czemu niby fake?


Bo tak wyglada dobry Genesis:

wynik badania e2d 100mg - x5,5 norma

nie ma zadnych kropek tylko czerwona obwodka w miejscu lamania.
przeciez masz temat odnosnie genesis i tam widzisz jaki powinien byc. to po co takie cos bierzesz.
moze zadziala






Zmieniony przez - Tomek82_Wwa w dniu 2017-03-21 22:46:56

Zmieniony przez - Tomek82_Wwa w dniu 2017-03-21 22:50:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Wszyscy maja po 6000 wyniki a nikt nie wyglada i reke 50cm ogladal tylko w Terminatorze
Zluzujcie z tymi wynikami bo czy 5000 czy 1600 i tak progres bedzie jak masz łeb na karku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
no spoko ale wtedy wie czy bije testa czy olej mi nie chodzilo o sam wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7992
Pomperiusz
no spoko ale wtedy wie czy bije testa czy olej mi nie chodzilo o sam wynik.


Dokladnie. Co kogo jak kto wyglada i ile ma w lapie. Moze miec i 50cm a byc kostka smalcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wstawiam moje Tiro. Dzisiaj mi nie poszło z badaniami ale leci ciągle 75mcg ed.
Jutro rano idę zbadać.













Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Tomek82_Wwa
Pomperiusz
no spoko ale wtedy wie czy bije testa czy olej mi nie chodzilo o sam wynik.


Dokladnie. Co kogo jak kto wyglada i ile ma w lapie. Moze miec i 50cm a byc kostka smalcu.


Kostka smalcu to juz nie jest kategoria BB kolego tylko SUMO. Ja mówie o takim przyzwoitym BF-ie ze na plaży w Juracie nie bedzie wstydu zdjąć koszulkę...

Duzo kogo jak kto wyglada i ile ma w łapie bo po to ćwiczymy i sie trujemy tym szitem wiec nie gadaj bzdur, a opinia człowieka widmo a opinia np. Karpia który widze wlasnie napisal i w temacie BB czy TS zjadł niemal zeby jest 100x bardziej wiarygodna niz np. kogos kto udaje fafarafe a nigdy w zyciu nawet formy plazowej nie zrobil a tylko nagania i pimpuje a scene kulturytyczna to ogladal tylko na YT.
Taka jest prawda i kazdy Ci to potwierdzi kto szanuje ten sport.

Jesli nie chodzi o sam wynik to git. Wbijamy badamy mamy 2-3x powyzej normy i gra ale porównywanie ze test z labu XXX ma 5002 ng/ml a lab YYY ma 4998 ng/ml wiec lab XXX jest lepszy a takie komentarze tutaj widzialem to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera!!!
Wystarczy ze mamy 2x podobity wynik powyzej normy i smialo mozemy przechodzic do wyznaczonego celu czy to masy czy redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
Ja tam nie pisałem jakiegoś bije i jaki jest super a jaki nie jest napisałem żeby zrobił badania to się dowie czy bije propa czy olej i ze ja tez mocno swojego nie czułem a wyniki były mocno ponad normę więc ja tam nie pompuje żadnej z firm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7992
Raczej ma znaczenia czy prop ma 50mg czy 100mg. Bo taki wlasnie bylby wynik na 50mg x2 norma.
Nie mowimy o takich smiesznych roznicach jak napisales 4995 a 5300. Jest roznica x2 a x5.
Jeszcze sie zaskoczysz co do formy niektorych osob. Nie oceniajmy, bo kazdy walczy o jak najlepsza forme.


Zmieniony przez - Tomek82_Wwa w dniu 2017-03-22 14:08:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Cabaser i provi. Oryginal?

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej