SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4420018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1689 Napisanych postów 2524 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86825
byku888
Co do Cypio bije i działa jak należy ale tej mety nie jestem pewny bo to jednak nowy wypust alchemi te APM i malo osob u mnie jadlo i brak opini nie wiem czy siedzi tam co ma siedzieć , jak myślicie ? może ktoś jadł ?

Bilem cypio każdej alchemii i zawsze bdb. Meta że słyszenia też dobra

Thomas, o testy się nie martwię ale master jednak droższy środek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 207 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12262
Witam

Jak obecnie Andro z jakoscia i stezeniem ? Ori. ? no fejkow pewnie nie ma jak narazie ?
ktos leci obecnie na tym temacie ?
glownie chodzi o mastera bo prop to mysle ze powiniem ogolnie kazdy trzymac poziom jako jeden z najtanszych soków.
To pozdro600 dla wszystkich dzikow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2626 Napisanych postów 2873 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42341
Prop z andro urywa mi giere ;(. Kolesiowi dałem i u niego ok.Pozatym leciałem kilka pozycji i zadowolony byłem . O fake Andro ni słuchu ni widu

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 47 Wiek 45 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2547
arczips
Ktoś coś wie?

slabe bolace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7257 Napisanych postów 52080 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 616505
alex79
Witam

Jak obecnie Andro z jakoscia i stezeniem ? Ori. ? no fejkow pewnie nie ma jak narazie ?
glownie chodzi o mastera bo prop to mysle ze powiniem ogolnie kazdy trzymac poziom jako jeden z najtanszych soków.

Z Androchemu będziesz naprawdę zadowolony wszystko działa bardzo dobrze , jakość jak zawsze na wysokim poziomie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7257 Napisanych postów 52080 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 616505
Lux1980
Prop z andro urywa mi giere ;(. Kolesiowi dałem i u niego ok.Pozatym leciałem kilka pozycji i zadowolony byłem . O fake Andro ni słuchu ni widu

Dokładnie ból po propie to kwestia indywidualna...mnie żaden prop nie bolał a trochę ich przerobiłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2526 Napisanych postów 2334 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41272
daniel.dddd1
DNA Laboratory dobry lab?

niedlugo zaczynam tego mastera wlasnie plus dlugi, temat juz obgadany wszystko pewne i bezbolesne
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1689 Napisanych postów 2524 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86825
alex79
Witam

Bilem tego mastera jakieś 2 lata temu, działał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 171
kosta83
byku888
Co do Cypio bije i działa jak należy ale tej mety nie jestem pewny bo to jednak nowy wypust alchemi te APM i malo osob u mnie jadlo i brak opini nie wiem czy siedzi tam co ma siedzieć , jak myślicie ? może ktoś jadł ?

Bilem cypio każdej alchemii i zawsze bdb. Meta że słyszenia też dobra

Thomas, o testy się nie martwię ale master jednak droższy środek

Wgl ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na sprawdzenia działania mety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6021 Napisanych postów 9171 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 403733
Tak nie oglądać, nie modlić się do niej, tylko zajadać.
1

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Whey vit