SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
no to was ponosi

Łodziak no no no...jakie nas Ja w to nie wierzę bo to głupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
No bo panowie my to nie Egipt i kupując w aptece na 99,9 % nie masz prawa dostać wała.
to są leki a nie cukierki które się podmienia.
i kto by wziął 5 opakowań wałowanej omy do sprzedania w aptece ??
u dila zgadza się powiedzmy 50/50 i kolejna sprawa cena
nie wiem ile teraz aktualnie oma stoi w aptece ale wiem że podrożała ostatnimi czasy
i na tym proponuję zakończyć tą rozmowę i przepychanki które do niczego nie prowadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
dokłądnie jw, ja w aptece kupowałem omke drożej o 25zł niż dill ma w ofercie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta dill na bank miał ori tylko Ty przepłaciłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie ja przecież też bekę kręcę bo tego już się czytać nie da co nie których. Ja za ori ome płaciłem dużo z apteki prawie jeszcze raz tyle co kosztuje ale to nie ważne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5294
bayer testoviron depot 250mg x20 jakieś opinie ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
VenoMen
W pl k***a sie nie naucza ze to syf i tak Bd Brac DILL POWIE 1 wsza klasa susta Tak samo jak z tymi Omkami jedyna prawdziwa omke dostaniesz w aptece czemu k***a tak ciezko to zrozumiec ludzie ...Zaraz posypie sie ze sieje FERMENT hahaha zal to k***a sciska co niekturym jak napisze sie jak jest .....Moim skromnym zdaniem lepiej kupic Jakis underowy lab androchem nexium bardziej bym sie spodziewal tam czegos co bd dzialalo ...Pozdrawiam tych co zaraz bd wylewac swoja GORYCZ:)


widac jakie exclusive dojscia maja niektorzy jak nie sa w stanie kupic org omy od dila i jakich maja kozak dili kazdego beda wrzucac do jegnego wora razem z soba, to ze wy nie macie znajomych i dojsc to nie mierzcie wzystkich swoja miara i nie wprowadzajcie w blad

chyba ze jest to robione by ludzie kupowali tyko ug

fakt ze ceny org sa porazajaco wysokie w stosunku do ug czy fejka



Zmieniony przez - wit3k w dniu 2016-02-22 09:18:30

Zmieniony przez - wit3k w dniu 2016-02-22 09:20:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt nie zwraca uwagi na posty tego Venosrena widać jakie ma pojęcie i gdzie się obraca chyba w towarzystwie gimbazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
lodzianin1
panowie koniec tego spamu.
omke kupisz bez problemu ori , tylko oma dość mocno podrożała
wałów tez lata ale nie u jednego dila wyrwiesz ori
a że w aptece wałki no to was ponosi
Polska to nie Turcja , myślisz że właściciel apteki ryzykował by wzięciu 5 pudełek lewej omki po 20 zł taniej aby zarobić 100 zł
zejdzcie z chmur na ziemię
przecież apteka nie sprzedaje tego na setki dziennie tylko max kilka pudełek miesięcznie


Dokładnie tak to wygląda w rzeczywistości , mam omkę od ręki w największej aptece w mieście i zaznajomioną farmaceutkę , oczywiście mam receptę i płacę 100% , według jej relacji omki czy prolki schodzi kilkanście góra ponad 30 opakaowań miesięcznie , więc apteka nie będzie robiła sobie przypału , za parę złotych , tym bardziej największa apteka w mieście w której wszystko jest od ręki.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 35
Co sądzicie o tym?

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium