SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889794

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
konar128 Powiedz mi czy na tym pierwszym zdjęciu Testocyp AP. Głowny napis oraz ten na dole ze znaczkiem (przód pudelka) napis masz tłoczony????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
U mnie tak wyglada Enan, ale raczej skarg na enana Ap nie było,
Napisy tłoczone
Zgodnośc nr fiolki z nr na kartonie....
I kody działają



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Pany org / fake ? Mysle ze w koncu dobry towar bo kody wchodza i wszystko sie zgadza z opakowaniem, do novo paragon z apteki . Jutro zrobie badania bo jeszcze mam 6 amp AP... U mnie w miescie tano bardzo chodzi to AP w cenie vermodje i kody standardowo nikomu nie wchodza.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
novo i cypio real
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
oryginał czy fake, wg porzednich postów mam wybte wszystko co powinno być ale dziwi mnnie ilość po 5 sztuk pakowana w pudełku czy wszystko jest ok? w środku pudełka jest instrukcja wyglada dosć dobrze

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
druga fota

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
to jest tak walowane ze ciezko stwierdzic 100 % czy to org, nie mniej jednak wiekszosc nawet podrobek dziala, i to calkiem niezle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Shaki27
oryginał czy fake, wg porzednich postów mam wybte wszystko co powinno być ale dziwi mnnie ilość po 5 sztuk pakowana w pudełku czy wszystko jest ok? w środku pudełka jest instrukcja wyglada dosć dobrze





To normalne ze Ci ktos wsadzil po 5 sztuk, tyle sie miesci, wtedy nic nie slychac przy wysylkach itp, ciapaci tak czesto wlasnie pakuja, ja mialem tak samo i mialem ori, mniej pudelek, mniejsza paczka i zapewne Twoj dil taksamo dostal i tak Ci oddal, tak podejrzewam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
j/w
bilem w wakacje, tez wygladalo jak mial wygladac oryginal, czy ori nie wiem, nie sledzilem od produkcji do wysylki do mnie , dzialanie bardzo spoko,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie master ma wtloczone nr i daty czuc pod palcem, na boldzie jest wiekszy nadruk i nie czuc pod palcem wytloczen, czy obydwa sa ok?









Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium