SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9074971

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 236 Wiek 57 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3210
lodzianin1
krzykacz
Obiekt może nie ogarnia fazy, a Wy sobie z niego beke robicie... Jak chłop pamięta czasy kiedy w obiegu było dosłownie kilka pozycji, oryginalnych pozycji w dodatku większość apteka z ogólnie znanych kierunków, a teraz ma ich kilkadziesiąt czy kilkaset z całego świata to i może to w to wierzy...


dokładnie moje pierwsze cykle jak bym po nich przerwę zrobił to poza nasza apteką omka/prolka/propem/metka pamiętam było wino zambonu w strzałakch i tabsach chyba po 2 mg ,albo źle już pamiętam
i to tyle chwile późnej oxa po 2 mg również
to też bym się teraz nie odnalazł na start




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-02-03 21:16:59


Mysle ze jeszcze wczesniej wylecialem z obiegu dlatego tak cięzko mi było pojąc to wszytsko ale dzieki kilku kompetentnym i zrównoważonym osobom juz mniej wiecej wiem o co chodzi a zachowanie tych 2 osobników co mnie obraziło zostawie bez komentarza.
Ciekawie jak tacy Panowie tłumacza swoim pociechom w domu zadania ze szkoly i czy tez je obrazaja.
Przy okazji winstrol z Zambonu tez pamietam ale tym razem nie chce wyjsc na g.....a i nie jestem pewny ale to była naprawde Hiszpańska apteka? A to co teraz mozna dostac o tej samej nazwie to pewnie Polski wynalazek?

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11162 Napisanych postów 51732 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie tylko Polacy podrabiają, ale Polacy są najbardziej utalentowani
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 102417 Napisanych postów 373579 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1696749
Z mojej wiedzy to byla apteka.ale pamietam te zambony pozniej podrabiali( strzaly) czasem mialem proch rowno po odstaniu.a byly partie gdzie bylo mega roznie.zamierzchle czasy nie pamietam juz dokladnie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21861 Napisanych postów 71468 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 576373
deczka - organon/norma
prop/prolo/om/meth - jelfa
testy - farmadon
wink inj/tbl - zamboniak
oxa - spa
meth - reaktor

Tak było i było git. Chciałbym wrócić do tych czasów. Prosty i pewny wybór.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3961 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Reaktora pamietam i od niego zaczynalem oj z 16 lat temu z poczatku słodki smak w buzi a potem gorzki tylko ze na tym nigdy nikomu apetyt nie siadal.
My to jedlismy setkami w Technikum tyle ze to 5mg bylo ale nigdy nie mialem w reku kartonika od tego o ile był bo zawsze dil przynosil spiete gumkami.
Deka Organon tez robila furore sprowadzana z Grecji ale malo kogo bylo na nia stac to raz a dwa kumpel kiedys powiedzial ze nie puchnie po tym i fama poszła po szkole i nikt juz tego nie ładował. Haha takie były czasy
Rosyjskie testosterony furore tez robiły ale prym glównie wiodło prolo i oma. Na omie to kazdy lecial a bywały osoby co walily ampe ed.
Wszyscy wygladalismy jak ludziki z Michelina haha a jeszcze była tzw. superka czyli npp z Czech ze Spofy jak dobrze pamietam ale stezenie było zabójcze 25mg/ml wiec omijalismy to.
No i to byly czasy gdzie nikt nie robil redukcji bo liczyly sie tylko wymiary i siła :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Tez zaczynałem od bioreaktora :D Ja dostawalem w opakowaniu, ale owinięte czarna folią pakowną, trzeba było rozciąć, żeby dobrać się do bistrów. Cykle były na 1 opakowaniu 5mg, jak ktoś brał 200 tabs to był odważny kozak.


Co do mety dodałbym:
reaktor/jelfa, troszke później jeszcze naposim


Robili u Was odbloki po cyklach?




Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2017-02-04 12:26:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Ja pamiętam jeszcze wino cetabon 2mg, cykl z 80tab robiłem haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3961 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
lestat1986
Tez zaczynałem od bioreaktora :D Ja dostawalem w opakowaniu, ale owinięte czarna folią pakowną, trzeba było rozciąć, żeby dobrać się do bistrów. Cykle były na 1 opakowaniu 5mg, jak ktoś brał 200 tabs to był odważny kozak.


Co do mety dodałbym:
reaktor/jelfa, troszke później jeszcze naposim


Robili u Was odbloki po cyklach?





Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2017-02-04 12:26:57


Co to jest odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43088
krzykacz
deczka - organon/norma
prop/prolo/om/meth - jelfa
testy - farmadon
wink inj/tbl - zamboniak
oxa - spa
meth - reaktor

Tak było i było git. Chciałbym wrócić do tych czasów. Prosty i pewny wybór.

Dokładanie tak, jeszcze pamiętam ratabolil i nerobolil chyba z Wegier jak dobrze pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8458
krzykacz
pelons123
Pany jaki gh teraz na topie. Chodzi głównie o palenie fatu wiec potrzebuje okolo 300iu na 10 max 12 tygodni? Celowac w Państwo Środka czy raczej nasze niby apteki? Bo juz dawno sie w tym pogubiłem. Dawka okolo 10iu w dni treningowe rano i przed treningiem i 5iu z rana w nietreningowe.



Jeśli masz dojście do aptecznego HGH to nie ma rozmowy nawet. Stać się inwestuj do apteki. Z ugl dobrą alternatywą będzie HGH Biopeptide. Dobry brand, chwalony bo z wypracowaną pozycją na światowym rynku od dłuższego czasu.



Pisałem juz raz ale pomylilem działy i skasowano mi posta wiec pisze teraz w prawidłowym dziale.
Od dawno mialem te rhgh u siebie w apteczce ale dil musial cos pomylic bo mówil ze to ghrp6 wiec kiedys kupilem i lezalo ale teraz zobaczylem wpis moderatora i wychodzi ze mam gh w domu a nawet o tym nie wiedzialem

Prosze o zobaczenie czy oby napewno sie nie myle i jesli to real gh to zaraz rozrobie i przybije 10iu no i chyba powinienem poczuc albo nie. Zdam relacje ale juz czytam na necie ze wyniki na tym dobre wychodza i jest to hormon.



Jesli chciałbym wrzucic jeszcze jakies fotki starych srodków do których oryginalnosci nie mialem pewnosci a mi zalegaja i nie wiem czy kiedys jeszcze je wbijac czy do kosz to musze kazdy srodek w osobnym poscie dawac tak?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium