SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4265060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 236 Wiek 52 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3210
lodzianin1
krzykacz
Obiekt może nie ogarnia fazy, a Wy sobie z niego beke robicie... Jak chłop pamięta czasy kiedy w obiegu było dosłownie kilka pozycji, oryginalnych pozycji w dodatku większość apteka z ogólnie znanych kierunków, a teraz ma ich kilkadziesiąt czy kilkaset z całego świata to i może to w to wierzy...

dokładnie moje pierwsze cykle jak bym po nich przerwę zrobił to poza nasza apteką omka/prolka/propem/metka pamiętam było wino zambonu w strzałakch i tabsach chyba po 2 mg ,albo źle już pamiętam
i to tyle chwile późnej oxa po 2 mg również
to też bym się teraz nie odnalazł na start

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-02-03 21:16:59

Mysle ze jeszcze wczesniej wylecialem z obiegu dlatego tak cięzko mi było pojąc to wszytsko ale dzieki kilku kompetentnym i zrównoważonym osobom juz mniej wiecej wiem o co chodzi a zachowanie tych 2 osobników co mnie obraziło zostawie bez komentarza.
Ciekawie jak tacy Panowie tłumacza swoim pociechom w domu zadania ze szkoly i czy tez je obrazaja.
Przy okazji winstrol z Zambonu tez pamietam ale tym razem nie chce wyjsc na g.....a i nie jestem pewny ale to była naprawde Hiszpańska apteka? A to co teraz mozna dostac o tej samej nazwie to pewnie Polski wynalazek?

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3902 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450023
Nie tylko Polacy podrabiają, ale Polacy są najbardziej utalentowani
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 33222 Napisanych postów 272063 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367501
Z mojej wiedzy to byla apteka.ale pamietam te zambony pozniej podrabiali( strzaly) czasem mialem proch rowno po odstaniu.a byly partie gdzie bylo mega roznie.zamierzchle czasy nie pamietam juz dokladnie.

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16226 Napisanych postów 64817 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550046
deczka - organon/norma
prop/prolo/om/meth - jelfa
testy - farmadon
wink inj/tbl - zamboniak
oxa - spa
meth - reaktor

Tak było i było git. Chciałbym wrócić do tych czasów. Prosty i pewny wybór.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4029 Napisanych postów 4473 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 182558
Reaktora pamietam i od niego zaczynalem oj z 16 lat temu z poczatku słodki smak w buzi a potem gorzki tylko ze na tym nigdy nikomu apetyt nie siadal.
My to jedlismy setkami w Technikum tyle ze to 5mg bylo ale nigdy nie mialem w reku kartonika od tego o ile był bo zawsze dil przynosil spiete gumkami.
Deka Organon tez robila furore sprowadzana z Grecji ale malo kogo bylo na nia stac to raz a dwa kumpel kiedys powiedzial ze nie puchnie po tym i fama poszła po szkole i nikt juz tego nie ładował. Haha takie były czasy
Rosyjskie testosterony furore tez robiły ale prym glównie wiodło prolo i oma. Na omie to kazdy lecial a bywały osoby co walily ampe ed.
Wszyscy wygladalismy jak ludziki z Michelina haha a jeszcze była tzw. superka czyli npp z Czech ze Spofy jak dobrze pamietam ale stezenie było zabójcze 25mg/ml wiec omijalismy to.
No i to byly czasy gdzie nikt nie robil redukcji bo liczyly sie tylko wymiary i siła :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 25012 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150159
Tez zaczynałem od bioreaktora :D Ja dostawalem w opakowaniu, ale owinięte czarna folią pakowną, trzeba było rozciąć, żeby dobrać się do bistrów. Cykle były na 1 opakowaniu 5mg, jak ktoś brał 200 tabs to był odważny kozak.

Co do mety dodałbym:
reaktor/jelfa, troszke później jeszcze naposim

Robili u Was odbloki po cyklach?

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2017-02-04 12:26:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8723
Ja pamiętam jeszcze wino cetabon 2mg, cykl z 80tab robiłem haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4029 Napisanych postów 4473 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 182558
lestat1986
Tez zaczynałem od bioreaktora :D Ja dostawalem w opakowaniu, ale owinięte czarna folią pakowną, trzeba było rozciąć, żeby dobrać się do bistrów. Cykle były na 1 opakowaniu 5mg, jak ktoś brał 200 tabs to był odważny kozak.

Co do mety dodałbym:
reaktor/jelfa, troszke później jeszcze naposim

Robili u Was odbloki po cyklach?

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2017-02-04 12:26:57

Co to jest odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 447 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 42331
krzykacz
deczka - organon/norma
prop/prolo/om/meth - jelfa
testy - farmadon
wink inj/tbl - zamboniak
oxa - spa
meth - reaktor

Tak było i było git. Chciałbym wrócić do tych czasów. Prosty i pewny wybór.

Dokładanie tak, jeszcze pamiętam ratabolil i nerobolil chyba z Wegier jak dobrze pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8391
krzykacz
pelons123
Pany jaki gh teraz na topie. Chodzi głównie o palenie fatu wiec potrzebuje okolo 300iu na 10 max 12 tygodni? Celowac w Państwo Środka czy raczej nasze niby apteki? Bo juz dawno sie w tym pogubiłem. Dawka okolo 10iu w dni treningowe rano i przed treningiem i 5iu z rana w nietreningowe.

Jeśli masz dojście do aptecznego HGH to nie ma rozmowy nawet. Stać się inwestuj do apteki. Z ugl dobrą alternatywą będzie HGH Biopeptide. Dobry brand, chwalony bo z wypracowaną pozycją na światowym rynku od dłuższego czasu.

Pisałem juz raz ale pomylilem działy i skasowano mi posta wiec pisze teraz w prawidłowym dziale.
Od dawno mialem te rhgh u siebie w apteczce ale dil musial cos pomylic bo mówil ze to ghrp6 wiec kiedys kupilem i lezalo ale teraz zobaczylem wpis moderatora i wychodzi ze mam gh w domu a nawet o tym nie wiedzialem

Prosze o zobaczenie czy oby napewno sie nie myle i jesli to real gh to zaraz rozrobie i przybije 10iu no i chyba powinienem poczuc albo nie. Zdam relacje ale juz czytam na necie ze wyniki na tym dobre wychodza i jest to hormon.

Jesli chciałbym wrzucic jeszcze jakies fotki starych srodków do których oryginalnosci nie mialem pewnosci a mi zalegaja i nie wiem czy kiedys jeszcze je wbijac czy do kosz to musze kazdy srodek w osobnym poscie dawac tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina