SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889789

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
krzykacz
Mnie to zawsze dziwi gadka, że 10ml kupie ale 20ml już nie, bo nie. Różnicy akurat tutaj ja nie widzę, jeśli brand sprawdzony to może puszczać w 1/2/5/10/20 czy 50ml byle by w środku był real towar i tyle, bo jak mam przywalić 150ml testa to jaka to różnica w jakiej flaszce to kupie. Takie moje zdanie.


Ja uwazam tak samo, tylko trzeba patrzec pod jaki rynek sie dana firma chce wbic, na polske 20ml to niestety lipa, bo mimo ze jest taniej bo cena nigdy nie jest x2, tylko zalozmy cos mniej to detalista kupujac flaszke widzi cene x nie cale 2 i juz sie lapie za glowe, bo w polsce ludzi co ja znalem to 99% kupowali doslownie po 1-2 viale na tydzien czy tam dwa, malo kto wyskoczyl z kilka stowkami/tysiacem na cala kuracje, takie realia. A zeby nie blyo lece teraz z tego labu oxymetholone na oleju i moge pochwalic, kompletnie bezbolu i dzialac dziala, pApA jest
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Mam 20ml w domu jeszcze tego antka i czeka na jesień

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Dla kolegów w UK taki clen nie działa wcale, leci do kosza.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1119
Oryginał czy fake?






Zmieniony przez - piax88 w dniu 2017-05-25 14:02:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
jak nie zbadasz to sie nie doiwesz, te tiro co lataja to nie da sie odroznic jak nie zbadasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1119
Ok ok, tak zrobimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
mm1986
krzykacz
Mnie to zawsze dziwi gadka, że 10ml kupie ale 20ml już nie, bo nie. Różnicy akurat tutaj ja nie widzę, jeśli brand sprawdzony to może puszczać w 1/2/5/10/20 czy 50ml byle by w środku był real towar i tyle, bo jak mam przywalić 150ml testa to jaka to różnica w jakiej flaszce to kupie. Takie moje zdanie.


Ja uwazam tak samo, tylko trzeba patrzec pod jaki rynek sie dana firma chce wbic, na polske 20ml to niestety lipa, bo mimo ze jest taniej bo cena nigdy nie jest x2, tylko zalozmy cos mniej to detalista kupujac flaszke widzi cene x nie cale 2 i juz sie lapie za glowe, bo w polsce ludzi co ja znalem to 99% kupowali doslownie po 1-2 viale na tydzien czy tam dwa, malo kto wyskoczyl z kilka stowkami/tysiacem na cala kuracje, takie realia. A zeby nie blyo lece teraz z tego labu oxymetholone na oleju i moge pochwalic, kompletnie bezbolu i dzialac dziala, pApA jest



No tak dokładnie, z tymi ilościami przy kupowaniu. I pewnie stąd takie opinie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1914
Panowie fake czy legit?
Oczywiście później zrobie badania ale chciałbym znać Wasza opinie






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Wygląd standard. Tylko Twoje odczucie & badanie lab da 100% odp co masz w środku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64477
Ktoś może sie wypowiedzieć?


Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej