SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8890030

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 116
krzykacz
Niczego nie widać...
na boldzie jest kod weryfikujacy a na dece nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 635
Czy spotkaliscie sie kiedys z podrobionym tad600 ?

Dostalem jakis czas temu prosto z apteki we wloszech i dzis dostalem taki od dila:

tak sie sklada ze mam jeszcze 5 amp tego z apteki wiec sobie porownalem dokladnie i z roznic lekko jasniejszy nadruk na etykiecie flakonika, pozatym wygladaja "prawie" identycznie. Mowie prawie bo zonka sie dopatruje kilku roznic i odradza podawania tego od dila.

Sledze temat fejkow od dosc dawna i wiem ze nawet tak rozchwytywanego srodka jak omka czy prolka nie potrafia podrobic bardzo dokladnie wiec watpie zeby ktos zrobil tak dokladnie tada, mysle ze rozbieznosc w serii ( 161136 od dila oraz 161037 ta z apteki) moze naniesc lekkie roznice w jasnosci druku czy minimalne roznice w wysokosci naklejki na ampach itd.

Prosze o wypowiedzi w temacie.









Zmieniony przez - tadeuszS600 w dniu 2017-10-09 21:20:17

Zmieniony przez - tadeuszS600 w dniu 2017-10-09 21:20:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A w tym z apteki w tej ampie w wodą masz rzeczywiście 4 ml? Bo ja od dila miałem ponad 4 wychodziło i to od razu śmierdziało mi wałem a miałem podobnego do twojego z ta seria i teraz nawet pudełka się trochę różnią na tych twoich zdjęciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Byli tacy co widzieli wala TADa, nawet sie zapierali ze jest... w ampie zawsze mialem ponad 4ml czy to TAD czy Ridutox. Jak bedziecie szukac na sile to znajdziecie roznice. Nie doszukuj sie walka
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 635




dokladnie ponad 4ml jest w ampie z nacl, dodatkowo zadna ampa nie ma idealnie rowno nalane ale to tak jak w przypadku aptecznych testosterownow.

Znam dobrze zapach rozrobionego tada, a raczej jego smrod. Zastanawiam sie tylko czy jak bede rozrabial jutro dam powachac zonie to czy bedzie to wystarczajaco przekonujacy argument.

Wbijany w miesien tez powoduje specyficzny bol pojawiajacy sie kilka sek po rozpoczeciu wtlaczania oraz lekka gule w miejscu inj. Dla mnie to sa charakterystyczne cechy tego srodka.

No nic najwyzej zona nie zdecyduje sie tego aplikowac i bedzie wiecej dla mnie...




Zmieniony przez - tadeuszS600 w dniu 2017-10-09 22:22:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
TAD ori. Zawsze mialem okolo 4,5ml i szczypanie podczas wtlaczania. Gola utrzymywala sie kilka godzin. Watpie aby ktos to podrabial.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej