SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4255543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 548 Napisanych postów 13437 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116245
W aptece zawsze dostaniesz oryginalną Omkę. Jak masz możliwość, nawet się nie wahaj. Nie ma lepszego mixa nad omkę. Jelfa wycofała jedną partię, bo policjanci wyłapali jakąś podróbkę z ori numerami serii itd i Jelfa nie miała wyjścia i musiała wycofać całą partię (żeby nie było jakichkolwiek wątpliwości, w końcu chodzi o lek).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1655

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1655
co sądzicie o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2204
Witam
Panowie wrzucam foty fiolek Bioniche Pharma Propa-med, proszę o waszą ocene czy fake.

Lecialem 1-4 metan, 3-10 mial byc propa-med. W 5 tyg propa czyli w 7 tyg cyklu zrobilem pomiar stezenia tescia we krwi.
Oto co mi wyszło mozna zobaczyc na zdjeciu ponizej(~669 /781 max).
Mialem przeczucie, że prop to wyj**ka. Jaja mialem spuchniete jak zawsze, nie wyskoczyl mi tradzik na plecach( u mnie wystepuje na tesciu, bolace duze ropniaki), potencja i pociag seksualny b/z.

Prosze o odp.
Pozdrawiam i zycze spelnienia noworocznych postanowien i celow w 2015 ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 25012 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150159
To ta druga wersja bionische w ciemnych butlach, nie mialem stycznosci. Prop z bionische jasnych z opinii znajomych jak najbardziej oceniany na + .

Wynik rzeczywiscie slaby, zmien propa.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2015-01-02 21:07:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2204
Zrypal mi cykl, ale za to jak placebo dzialalo

Zmieniony przez - Zapq w dniu 2015-01-02 21:14:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2280 Napisanych postów 34392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250772
Z tego co pamietam jak to latalo u mnie to byly bdb srodki.Nie chce mi sie wierzyc ze prop ktory w produkcji kosztuje tyle ile kosztuje w ogole nie dzialal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 447 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 42325
wyniki mówią same za siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 650 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20866
no lipa, ja robiłem badania krwi na tym samym propie to miałem pare razy ponad skale ale to było ponad rok temu, jak widać teraz lipa o ile jeszcze to gdzieś lata bo u mojego dostawcy już ten lab znikł, być może to z jakiegoś ostatniego wypustu gdzie już producent poleciał w chooja po całości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 863
jakies opinie? ktos stosowal?

Zmieniony przez - bobekzett w dniu 2015-01-03 19:45:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

NutLove