SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889042

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cały cyber jaki masz to wał. Zapoznaj się z treścią regulaminu,max 3 środki na jednym foto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 199
na zdjeciu tego nie widac ale porozlewane ampy nie otwarte są idealnie, Ale skoro wał to czemu czuje ze cos tam siedzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mówię że w wale nie ma sub czynnej? To nie jest org i tyle.

edit
z tej fali bez kartoników master P powinien wyglądać tak:







Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-09-09 12:18:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 199
Kolory caplsów przecież nie mają znaczeina, wiele razy to było pisane tu czy w polskich realiach. Sprawdzałęm długosci cm na stronie Cybera, wszystko się zgadza. Tak samo sok nalany pod korek a nie ze brakuje jak w przypadku fejków. Hologramy się swieca jak sie przyswieci latarka czy cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Z tego co kojarzę to cyber miał cały czas te same kolory kapsli, jedyna zmiana była jak wprowadzili kartoniki. Na tych bez nie było rożnych kolorów kapsli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja Ci mówię że wał i tyle. To jest druga genaeracja wałów...tych wałków na stronie cybera nie ma pokazanych, tylko jest pierwszy wypust, teraz myśleli że im wyszło, ale nie wyszło dalej. Co było poisane w realiach to jedno, ale kolor kapsli akurat ma znaczenie w cyberze. Literka "C" na holo jest czarna a nie powinna taka być. Nie mówię że nie będzie działać, bo może prochu nasypali do oleju, choć ta pierwsza generacja wałów np propa z niebieskim kapslem nawet prochu nie miała (ostatnio jeden gość w temacie pokazywał wynik i się dziwił że cyber nie działa, a to był wał)

tu masz propa ze starczej wersji cybera, nie jest biały tylko przezroczysty:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 199
kolory kapsli sa te same dla kazdego srdoka, master ma inne, cypek, prop tez ma inne, wszystko rowno porozlewane i bez jaj bo czuje ze to fajnie działa :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MetodaMen
Z tego co kojarzę to cyber miał cały czas te same kolory kapsli, jedyna zmiana była jak wprowadzili kartoniki. Na tych bez nie było rożnych kolorów kapsli.

na odwrót, pierwsze wersje miały inne kolory kapsli w każdym środku, a te w kartonikach mają niektóre powtarzające się ale z tłoczeniem loga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 199
Dobra na dniach ide na badania testa, zobaczymy co tam siedzi. Co do mastera jeszcze to jak go dodałem to mnie troche wysyfiło na barkach. Dwoch kolegów co leci ten sam staff to samo co u mnie i u kazdego libido na plus. To jak to jest wal to w kazdym razie działa jak należy


ps. to to moze są te stare wypusty jeszce?


Zmieniony przez - GiovaniDziadzia w dniu 2016-09-09 12:36:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stare wypusty ja wstawiłem, żebyś porównał sobie do tych swoich. Mówię Ci że to wał/kopia/podróbka/nie oryginał, jak zwał tak zwał, czy dział czy nie to nie wiem, bo tego nie biłem i nie mam zamiaru. Ale jakkolwiek byś kombinował nie jest to prawdziwy cyber. Niestety
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej