SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889307

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KLAJTA- oczywiście że nie rozumiem o co chodzi w czarnym sporcie a i tak jestem tylko zwolennikiem nie pasjonatem czy fanatykiem. Robię to dla siebie nie dla ukłonów, poklasku, czy też pokazu, a pianę mam bo oczekuje odpowiedzi, od osób doświadczonych takich jak Ty, nie epitetowaniem co z czym się je ( rozumiesz metody prób i błędów) zwłaszcza że na pierwszy cykl radzono mi metkę z teściem. Kolego wiem jak działa tren i wiem jak boli jak za dużo się jego weźmie, jednak z małego doświadczenia wiem że tren miał specyficzny zapach i smak (wiem to nie wyznacznik) a brałem z Nexium, Andro Chem i Malay Tiger fakt to był tren E. Tak więc zrozum moje obawy, bo gdy kupujesz pierwszy raz trawę, pachnie jak trawa i smakuje jak trawa to przy zakupie kolejnego oczekujesz tego samego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Patsux
KLAJTA- oczywiście że nie rozumiem o co chodzi w czarnym sporcie a i tak jestem tylko zwolennikiem nie pasjonatem czy fanatykiem. Robię to dla siebie nie dla ukłonów, poklasku, czy też pokazu, a pianę mam bo oczekuje odpowiedzi, od osób doświadczonych takich jak Ty, nie epitetowaniem co z czym się je ( rozumiesz metody prób i błędów) zwłaszcza że na pierwszy cykl radzono mi metkę z teściem. Kolego wiem jak działa tren i wiem jak boli jak za dużo się jego weźmie, jednak z małego doświadczenia wiem że tren miał specyficzny zapach i smak (wiem to nie wyznacznik) a brałem z Nexium, Andro Chem i Malay Tiger fakt to był tren E. Tak więc zrozum moje obawy, bo gdy kupujesz pierwszy raz trawę, pachnie jak trawa i smakuje jak trawa to przy zakupie kolejnego oczekujesz tego samego.


Jeden poci sie na trenie non stop, tak jak ja inni znowu mało albo tylko podczas snu, jedni śpią w miare normalnie inni znowu po kilka godzin inny znowu ma agresje a nawet pozwole sobie napisac że na trenie zmienia sie w innego człowieka Jedno jest pewne na X trenów jakie widziałem (nie wbijałem) wszystkie miały intensywny zapach
2

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem Ci że z Nexium czy Andro Chem,zapach nie był intensywny, coś tam było czuć ale nie dawało tak po nosie jak metka na oleju (nie pamietam jaka to firma).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Tak samo jak i antek inj, wystarczy otworzyć flakon i na cały pokój zapach jak w aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie żaden tren nie wali . A jeśli chodzi o Antek i mete inj
To ies owszem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938529
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
trenu nigdy nie wachalem ale zadnego specyficznego zapachu jakos nie uswiadczylem przy injekcjach.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamils31
Tak samo jak i antek inj, wystarczy otworzyć flakon i na cały pokój zapach jak w aptece


Kiedyś dobry znajomy załatwił Antka w soku, straszny i mocny zapach, po zastrzyku i prysznicu zapach był dalej odczuwalny, i fakt, w całym mieszkaniu specyficzny zapach.


Zmieniony przez - Patsux w dniu 2019-10-27 21:09:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
To o czym mówicie to GWAJAKOL. W trenie tego nie powinno być, chyba że kucharz kiepski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
patryk173
To o czym mówicie to GWAJAKOL. W trenie tego nie powinno być, chyba że kucharz kiepski


Tylko do czego ten środek by miał zastosowanie w ,,gotowaniu,, trenu? Chodzi bardziej o Fenole czy odkażenie??


Zmieniony przez - Patsux w dniu 2019-10-27 22:15:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej