SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4586883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36414 Napisanych postów 277902 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1385358
Fajnie wygląda
Jest woda do rozrabiania w zestawie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 44
Witam jak dla mnie kuweit robi robote napewno sie nie zawiedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17313 Napisanych postów 65513 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 552867
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 343 Wiek 123 dni Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20731
Androchem bpc157 / siedzi co powinno i w odpowiedniej dawcę? Testował ktoś przy kontuzjach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7875 Napisanych postów 54064 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 634088
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 1905 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 152221
daniel.dddd1
rYchUmTk
daniel.dddd1
Lordwais
ktos bil szczegolnie ment? slyszalem ze wielu zaczyna niewielu go konczy bo nie ogarnia kuwety

Winko bym bral. Do menta jeszcze nie to doswiadczenie mam.
za jakis czas jest w planie mojego cyklu zobaczymy co to za diabeł

Wrzuc info jak poszlo na tym.
oki dam znac chociaz to bedzie za kilka tyg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 665 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 51974
lodzianin1
przemko15
Panowie nie napalajcie się tak na tego Menta, miałem po nim sajdy typowo jak po trenie, aromatyzacji zero, sen mi uwaliło. Także tam raczej Tren siedzi, a szkoda bo reszta środków z DNA (oprócz zaniżanego DHB, ale to chyba każdy się spodziewał) trzyma poziom.

Mi każde saa od lat sen ubija tak więc to żaden wyznacznik od wielu lat na saa śpię po 5 max 6 h schodzę na mostek i jak ręka odjął

dokładnie też tak mam po samym propie że ciężko wcześnie zasnąć nie chodzi chyba tutaj o rodzaj koksu tylko ogólnie jak właśnie mówisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 2534 Napisanych postów 12155 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 352816
ja mam problemy ze spaniem tylko po trenbolonie, przy innych srodkach to w ogole nie wystepuje, nie mowiac juz o trenie i juraniu w czasie nocy, budzeniu sie 4-5x w nocy, zeby wyjsc na szczocha... na 3 tyg przed zawodami, jechalem na najlepsza silke u mnie na wyspie, cale 60km +/- i w trakcie dnia pilem z 6L wody(nie mowie o odwadnianiu, tylko tyle poprostu spozywalem) to musialem sie 2x zatrzymac na siura + przed samym wyjazdem i po dotarciu odrazu do klopa pedzilem

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36414 Napisanych postów 277902 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1385358
lordknaga
ja mam problemy ze spaniem tylko po trenbolonie, przy innych srodkach to w ogole nie wystepuje, nie mowiac juz o trenie i juraniu w czasie nocy, budzeniu sie 4-5x w nocy, zeby wyjsc na szczocha... na 3 tyg przed zawodami, jechalem na najlepsza silke u mnie na wyspie, cale 60km +/- i w trakcie dnia pilem z 6L wody(nie mowie o odwadnianiu, tylko tyle poprostu spozywalem) to musialem sie 2x zatrzymac na siura + przed samym wyjazdem i po dotarciu odrazu do klopa pedzilem

Jak sobie znalazłeś siłkę w innym mieście %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 2534 Napisanych postów 12155 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 352816
chcialem pojechac tam gdzie trenuja czampiony, kilku nabba pro i swiezo upieczeni classic physique pro w npc i sie nie zawiodlem, sprzet miodzio pierwsza klasa, hammerow tyle ze zliczyc nie idzie a silka na wsi, gdzie memberow to jest pewno ponizej 1000, maja tez sprzet nautilusa cos ala co dorian trenowal jak byl mrO a wlasciciel to milioner co wspiera sport i zawodnikow, pewnie dlatego tego jeszcze nie zamkneli ale membership tez zaporowy, silka otwarta w godzinach jak przecietna sieciowka a na rok platne z gory bylo chyba 599euro

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2/23/2020 7:59:38 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton