SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4598331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 922 Napisanych postów 3847 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96012
warto czytac co pisze:) na butli

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36599 Napisanych postów 278163 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1386185
Kiedyś podobnie z szotami sfd zrobiłem moja wypiła połowę na stestowanie a ja całego i jej połowę, później doczytałem że w buteleczce są dwie porcje %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2017 Napisanych postów 3566 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 277740
...

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2020-02-08 09:13:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 449 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 64477
lodzianin1
Kiedyś podobnie z szotami sfd zrobiłem moja wypiła połowę na stestowanie a ja całego i jej połowę, później doczytałem że w buteleczce są dwie porcje %

U mnie znajomy znajomego pomylił dawkę w mg z iloscią tabletek :) 200 mety w tydzień porobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 48 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 8304
pavlog89
lodzianin1

U mnie znajomy znajomego pomylił dawkę w mg z iloscią tabletek :) 200 mety w tydzień porobił

Dobrze, że wątroby nie wysrał, hehe, farciarz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5809 Napisanych postów 12443 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 131738
To już trzeba być upośledzonym

Jeszcze żonę ze szwagierka to rozumie , ale mg z tab niii ch**aaa

Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2020-02-08 10:44:59
1

omerta 23

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 48 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 8304
lodzianin1

Nie wiem, czy te shoty nie mają takiego dawkowania - po pół czy 1/3 na porcję - ze względu na jakieś unijne durne przepisy, w końcu w UE marchewka to owoc...

Chodzi o to, że wjednej porcji nie może być więcej niż określona ilość kofeiny.Jak dawkujesz tego shota, to jak sprawdzasz, czy wypiłeś pół? Ja tam nie odmierzam, czytam, ile czego jest i na oko piję tyle, ile w danej chwili potrzebuję. Chociaż do swoich ".....weilerów" Olimp już dodaje miarki. Ale tam cała buteleczka w black'u to prawie 600mg kofeiny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 449 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 64477
Jason S.
pavlog89
lodzianin1

Dobrze, że wątroby nie wysrał, hehe, farciarz ;)

Pierwszy kontakt to był chłopaka z tym ,także nie wiedział co i jak :) Najlepsze że mówił 'kurde miałem to jesć kilka tygodni a po 3 dniach już jedno opakowanie prawie skończyłem'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 777 Napisanych postów 2415 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40403
Jak by ktoś potrzebował na wzor śnieżynka z apteki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17447 Napisanych postów 65556 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 553060
Fajny soczek
3

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton