SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923571

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2944 Napisanych postów 996 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13061
Andrew17121987
Witam Panowie we wtorek dowiecie się O badaniach pozdro.


Jakie wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3164
Witam Panow Noe jestem golo słowny miałem podać wyniki.... A więc podaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3164
Wróciłem z badań A raczej z odbioru wyników i powiem jak sprawa wygląda z AP .... A więc cytuje....( zakres referencyjny 72.0-853.0 A mój wynik to >1600 ng/dł więc chyba wszystko wiadomo jestem teraz na 4 dniowym offie bo jestem w Pl ale kuracja będzie kontynuowana od Piątku...Mam pytanie czy to jakiś problem że odstawilem cykl na 4 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3164
Przepraszam miało być EP nie AP ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Nie problem. Ale staraj się nie powtarzać takich akcji w przyszłości. Albo, jeśli sytuacja nie pozwala inaczej, wejdź na dłuższe estry.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3164
No niestety sytuacja awaryjna.... Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Andrew17121987
Wróciłem z badań A raczej z odbioru wyników i powiem jak sprawa wygląda z AP .... A więc cytuje....( zakres referencyjny 72.0-853.0 A mój wynik to >1600 ng/dł więc chyba wszystko wiadomo jestem teraz na 4 dniowym offie bo jestem w Pl ale kuracja będzie kontynuowana od Piątku...Mam pytanie czy to jakiś problem że odstawilem cykl na 4 dni?


nie ma zadnego i jak kolega wyzej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2944 Napisanych postów 996 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13061
Czyli AZ działa, ciężko powiedzieć o stężeniu jednak wystarczająco, aby przebić widełki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Dokladnie tak, jest tamtesrostostweon ale po badaniach krwi nie da sie okreslic stezenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A to nie jest temat do pytań o cykle, przerwy w cyklach i inne wpadki z tym związane.
2

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium