SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4110354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2929
Andrew17121987
Witam Panowie we wtorek dowiecie się O badaniach pozdro.

Jakie wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2587
Witam Panow Noe jestem golo słowny miałem podać wyniki.... A więc podaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wróciłem z badań A raczej z odbioru wyników i powiem jak sprawa wygląda z AP .... A więc cytuje....( zakres referencyjny 72.0-853.0 A mój wynik to >1600 ng/dł więc chyba wszystko wiadomo jestem teraz na 4 dniowym offie bo jestem w Pl ale kuracja będzie kontynuowana od Piątku...Mam pytanie czy to jakiś problem że odstawilem cykl na 4 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przepraszam miało być EP nie AP ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1087 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 157541
Nie problem. Ale staraj się nie powtarzać takich akcji w przyszłości. Albo, jeśli sytuacja nie pozwala inaczej, wejdź na dłuższe estry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No niestety sytuacja awaryjna.... Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2463 Napisanych postów 2236 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 40870
Andrew17121987
Wróciłem z badań A raczej z odbioru wyników i powiem jak sprawa wygląda z AP .... A więc cytuje....( zakres referencyjny 72.0-853.0 A mój wynik to >1600 ng/dł więc chyba wszystko wiadomo jestem teraz na 4 dniowym offie bo jestem w Pl ale kuracja będzie kontynuowana od Piątku...Mam pytanie czy to jakiś problem że odstawilem cykl na 4 dni?

nie ma zadnego i jak kolega wyzej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2929
Czyli AZ działa, ciężko powiedzieć o stężeniu jednak wystarczająco, aby przebić widełki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2013 Napisanych postów 3358 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 74913
Dokladnie tak, jest tamtesrostostweon ale po badaniach krwi nie da sie okreslic stezenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1574 Napisanych postów 56687 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 264028
A to nie jest temat do pytań o cykle, przerwy w cyklach i inne wpadki z tym związane.
2

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina