SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923245

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Dales posta o 19:36 ze dzis zaczynasz w czasie przyszlym wiec jasno wynika ze na noc ale nie ma to znaczenia merytorycznego w temacie. Jedynie gramatyka
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wasyl__
To ze pisze post wieczorem to nie znaczy ze dopiero pierwszego tabsa lykam. A tak poza tym to brałem zawsze na noc ostatnia dawkę. Czemu miałbym nie brać?


tez tak jadlem :D 3x dziennie i na wieczor wychodzilo i jakos nie mialem problemow ze spanie etc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ja unikałem dawek wieczornych antka/methyltesta i halo, ciśnienie skakało taki nieogar się robił. Reszta bez problemu, min 3x ed dawki orali szło, częśto 4x nawet 5x ed.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
Wasyl__
Wasyl__
Zna to ktoś? ??




Ponawiam pytanie :)


to było kilka lat temu i jakos tam działa ale bez szału
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105916
Jaka opinia o tym enanie? bo wiem że wersji w ch** było




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Wasyl__
To ze pisze post wieczorem to nie znaczy ze dopiero pierwszego tabsa lykam. A tak poza tym to brałem zawsze na noc ostatnia dawkę. Czemu miałbym nie brać?

Ok. Nie najeżdżam na Ciebie. Ja na noc nie biorę orali, z uwagi na spowolniony metabolizm. No ale może młodszy jesteś to i organizm sobie lepiej poradzi.


Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2017-12-25 17:23:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SięNiePoddawaj
Jaka opinia o tym enanie? bo wiem że wersji w ch** było








Jak dla mnie kupiles kota w worku :) ale pewnie bedzie dzialal czego chcesz od tescia ? to tylko baza :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żubroń
Wasyl__
To ze pisze post wieczorem to nie znaczy ze dopiero pierwszego tabsa lykam. A tak poza tym to brałem zawsze na noc ostatnia dawkę. Czemu miałbym nie brać?

Ok. Nie najeżdżam na Ciebie. Ja na noc nie biorę orali, z uwagi na spowolniony metabolizm. No ale może młodszy jesteś to i organizm sobie lepiej poradzi.



Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2017-12-25 17:23:44


29 lat mam. Jakiś nerwowy jestem albo po tym provironie albo po mecie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wasyl__
Żubroń
Wasyl__
To ze pisze post wieczorem to nie znaczy ze dopiero pierwszego tabsa lykam. A tak poza tym to brałem zawsze na noc ostatnia dawkę. Czemu miałbym nie brać?

Ok. Nie najeżdżam na Ciebie. Ja na noc nie biorę orali, z uwagi na spowolniony metabolizm. No ale może młodszy jesteś to i organizm sobie lepiej poradzi.




Zmieniony przez - Żubroń w dniu 2017-12-25 17:23:44


29 lat mam. Jakiś nerwowy jestem albo po tym provironie albo po mecie.


a podobno roid rage to tylko mit :) Pozdro :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Proviron obniza czy podnosi progesteron? Bo ten o ile mnie pamiec nie myli ma wplyw na nerowy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium