SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889455

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 20 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146
Doalem nowy temat mam nadzije ze modern zakceptuje wpadlo mi w rece cos takiego ponoc nowy lab i niezle dzialajacy ...EMINENCE LABS ..ZAMIESZCZE KILKA ZDEC TEGO CO MI WPADLO .













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 20 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146
x













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 20 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146
x













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
Lorenso B
Doalem nowy temat mam nadzije ze modern zakceptuje wpadlo mi w rece cos takiego ponoc nowy lab i niezle dzialajacy ...EMINENCE LABS ..ZAMIESZCZE KILKA ZDEC TEGO CO MI WPADLO .




















Mój znajomy to je 3 tydzień i puchnie jak się patrzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Pierwszy raz widzę ale wygląda smacznie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Panowie 2 pudełka 2 inne daty a kod kreskowy taki sam wtf??? Orginal czy Fake?







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
a jak idziesz do sklepu to kupujesz codziennie z taką samą datą ważności ?
Po prostu późniejszy wypust
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
naklejki z ampułek schodzą lekko za tydzień poleci i zobaczymy co siedzi w środku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
3 kody z alphy mi nie weszły, miał ktoś tak?

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Ja miałem na Nandrobolinie, 2 kody nie weszły jeden wszedł, nie przejmuj się tym wszystko działało. Ze shree miałem to samo i też było ok. Te kody to o kant chu... można wsadzić :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej