SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923703

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Pod kranem elegancko rozpuscilo, bo u Mnie to wrzatek leci hehe. A ta galareta swiadczy o wysokim stężeniu?

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
Na novo100, 1/2 tabs miałem wynik 4,4 (gdzie max to właśnie 4,4)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Tonny24 u mnie to samo cypio na tą chwilę wygląda tak






Jakbyś to testował i dał znać czy bolesne to byłbym wdzięczny jakbyś dał znać


Zmieniony przez - BarylaWSC w dniu 2017-06-15 11:54:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
wyniki po hormonie tarczycy są bardzo indywidualne, duzy wplyw na to maja wlasne predyspozycje, dieta, aktywnosc.. wiec jak ktos wezmie 0,5 tab to nie znaczy ze jak wezmie 1tab to bedzie wynik 2x wiekszy albo ze osoba A bedzie miala wynik jak osoba B przy tej samej dawce, dlatego przy leczeniu dawka dobierana jest indywidualnie - sugerowana dawka zaczyna sie od 1/2 tab do 4tab w celu uzyskania normy u osob chorych.

novo na fotach jest legit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 45 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13026
Po czym twierdzisz, że legit? Dwa różne novo z tej samej serii. I skąd masz takie informacje do 4 tab? W przypadku nawet stanu pooperacyjnego stosuję się 1-2tab novo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
jak dla mnie przy dawce 4 tab novo wynik ft3 powinien byc powyżej normy, ile to już sprawa indywidualna
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
BarylaWSC
Tonny24 u mnie to samo cypio na tą chwilę wygląda tak






Jakbyś to testował i dał znać czy bolesne to byłbym wdzięczny jakbyś dał znać



Zmieniony przez - BarylaWSC w dniu 2017-06-15 11:54:35
identyko, podobno bardzo dobry testosteron. Info z pewnej reki nie od dila

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Co prawda, nigdy sie nie spotkalem z taką konsystencja dlatego wolalem zapytac czy ktoś tez tak ma

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Jak dla mnie to a dla mnie tamto. W zeszłym roku jeszcze jak jadłem tiromel 50mcg dziennie poszedłem na badanie i ft3 w widełkach, myślę niemożliwe bo czułem jego działanie i po tygodniu powtórka badania to samo pudełko ta sama dawka i ft3 ponad dwa razy norma, ciężko to logicznie wytłumaczyć ale na własnym przykładzie widziałem jak wynik potrafi się zmienić nawet na syntetyku. W wałki Novo nie wierzę albo nie chce wierzyć bo kupiłem nie dawno 20 paczek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
ale jednak jest róznica 50 a 80 mcg!
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium