SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8889349

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
Lux1980
niedziałający ovi na mnie działa ;)

ja nie napisałem że on nie działa tylko są osoby które napisały że niektóre partie nie do końca działały i tylko o tym napisałem A teraz taka akcja z dzisiaj . Zadzwoniłem do babki co jest endokrynologiem i się pytam bo chciałem recepty ogarnąć że biorę testosteron itd z 12 tygodni i teraz że chciałem się odblokować a ona do mnie ale po co przecież organizm w dwa trzy miesiące sam dojdzie do siebie. A ja blady. Mówi że nie ma opcji żeby nie doszedł, znaczy się jest ale że to już znaczy że organizm by chory musiał być żeby tego nie wyregulował. Mówi do mnie że jak kobieta bierze kilka lat tabletki antykoncepcyjne to też ma hormony rozwalone a poźniej po odstawieniu wszystko wraca do normy. Ciężko mi polemizować z kimś kto 6 lat studiów skończył. I ma praktykę w tym kierunku.




Zmieniony przez - vinyl1981 w dniu 2019-04-19 21:41:19

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo dojdzie tylko dłużej. Ja robiłem odblokowanie bez clomudu. Ale hcg brałem z miesiąc żeby jaja ruszyć. To popił roku dopiero sieglem norm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pepesantiago
Pepesantiago
TheDany
Bije 3 tydzień enana dna. 2 x w tygodniu po 0.75co myślicie?




Mój wygląda identycznie tylko bez hologramu Jeszcze nie biłem ale mam zamiar wszyscy chwalą DNA nie słyszałem o wyj**kach bij dalej i powtórz badania w innym labie


Chociaż teraz widze mój jest ciemniejszy za jasny na Enana może masz Propa albo błąd na taśmie produkcyjnej




Ja mam propa cypka i enana wszystko okej całkiem oszezroczysty we wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Enana dna macie zultego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Zamiast robić Odblok bez hcg lepiej jedz dalej na teście solo , aż skompletujesz co trzeba .
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
vinyl1981
jutro jeszcze będę gadał może koleś w przyszłym tygodniu mi wyśle Ovigil. Ale jak wygooglowałem HCG z tego Magnyl Magnus to sporo stron to sprzedaje więc chyba coś tam musi siedzieć ?


bedzie ok. zalezy jak przechowywane

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
Widzieliście kiedyś dilera z lodówką:)

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232
vinyl1981
Widzieliście kiedyś dilera z lodówką:)


To byś się zdziwił mój dawny dill miał w piwnicy lodówkę i jak przychodził z aptecznym hcg to miał w reklamówce termo, ale niestety poczuł hajs i poniosło go w świat xd


Zmieniony przez - robertjudi w dniu 2019-04-20 08:38:40

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Niestety poyebalo się z tymi reckami. Dwóch moich pewniakow, co zawsze miało apteczny towar chociaż dla stalych klientów to teraz pregnyl tylko dla siebie mają. Kolejny argument za tym żeby nie zachodzić z cyklu

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie opłaca się , za duże spustoszenie .
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej