SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8888748

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 450
PH do działu suplementy haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
czytałem gdzies wlasnie , ze to jest chyba z niemiec tak jak mowisz






sok mam z Androgen extreme i mutant lab , jeszcze mogę mieć z SIS labs ale nie wiem jak ten lab ktoś zna ?



Zmieniony przez - krzykacz w dniu 1/24/2018 9:19:29 PM
1

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ale cyrk znowu jakies obskorne piwnice

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
androgen sam bilem i znajomi bili - prop/enan/npp/master/trenA i wszystko dobre jak narazie.
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nuras
ale cyrk znowu jakies obskorne piwnice


hehe a nasze czolowe laby to sa robione w sterylnych warunkach ?? :) nie wiem czy widziales zdj cbś z ubieglego roku jak rozbili ekipe z bydzi :) a klepali nawet apteke w tych jak to mowisz obskornych piwnicach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tura777
PH do działu suplementy haha


jak Ci cyber nasypal to co na etykiecie to ja jestem ksiadz paczek :) to stary walkarz jest nawet o tym strona jak cyber nacina ludzi na swoje "suplementy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
BigYorkie1488
nuras
ale cyrk znowu jakies obskorne piwnice


hehe a nasze czolowe laby to sa robione w sterylnych warunkach ?? :) nie wiem czy widziales zdj cbś z ubieglego roku jak rozbili ekipe z bydzi :) a klepali nawet apteke w tych jak to mowisz obskornych piwnicach


Nie klepali aptekę , tylko po prostu mieli także asortymenty z aptek świata .
Wiec nie fantazjuj za bardzo bo przezywasz to jak mrowka okupacje

Także to co widziałeś na zdjęciach czy filmikach z zatrzymania czy rozbicia tej grupy to nie oznacza , ze wszystko było tam klepane .


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-24 21:56:21
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Amg27
BigYorkie1488
nuras
ale cyrk znowu jakies obskorne piwnice


hehe a nasze czolowe laby to sa robione w sterylnych warunkach ?? :) nie wiem czy widziales zdj cbś z ubieglego roku jak rozbili ekipe z bydzi :) a klepali nawet apteke w tych jak to mowisz obskornych piwnicach


Nie klepali aptekę , tylko po prostu mieli także asortymenty z aptek świata .
Wiec nie fantazjuj za bardzo bo przezywasz to jak mrowka okupacje

Także to co widziałeś na zdjęciach czy filmikach z zatrzymania czy rozbicia tej grupy to nie oznacza , ze wszystko było tam klepane .


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-01-24 21:56:21


nic nie przezywam wiecej luzu :) mniej napinki, mniejsza z tym co podrabiali chcialem tylko zoobrazowac ze te obskorne piwnice to smutne realia wierzosci labow dostepnych w pl-ue
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
poniekat racja ale wiesz niech to wyglada jakos
oczyma ludzie kupuja produkty
no nie wiem ja tam trzymam sie starych sprawdzonych lab


Zmieniony przez - nuras w dniu 2018-01-24 22:20:00
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nuras
poniekat racja ale wiesz niech to wyglada jakos
oczyma ludzie kupuja produkty
no nie wiem ja tam trzymam sie starych sprawdzonych lab



Zmieniony przez - nuras w dniu 2018-01-24 22:20:00


kazdemu nie dogodzisz :) jeden powie ze ladne pudelko to lipa w srodku i odwrotnie :) tak jak mowisz sprawdzony lab albo jak pisal Lodzianin jak widzisz ze kumpel z silki chrupie i robi go jak babka pierogi na wigilie to znaczy ze mozna inwestowac :)
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej