SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4587211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2612 Napisanych postów 2463 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41858
Lordwais
ja odpuszczam ale kolega chyba poleci na tym, jakies pol godziny po lotce 0,5ml dhb 1ml test 1ml master, inj ja robilem tez w dupsko gdzie nie bil dawno, na razie jest dobrze normalnie siedzi na tylku ja po inj solo 1ml nie moglem nawet ustac tylko chodzilem tak nap... i bylo tylko gorzej z czasem, zobaczymy wieczorem dam znac

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 614 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3947
Lordwais
bold BM dlugo juz lece i jest ok, ale wlasnie chodzi o kase, DNA wychodzi taniej a bolda bede lecial conajmniej do konca roku wiec roznica bedzie spora,

U mnie bylo podobnie z oxa ,wzialem DNA bo taniej niz BM jest . Przy turce juz o tym myslalem ale jednak idze BM i tez jest ok tylko drozej .
2

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2016
pawel82
U mnie od poniedziałku wjeżdża tren A i prop z DNA
Tren kosa , już się doczekać nie mogę...!

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-24 18:56:38

Kolega na czerwiec bedzie tez z tym trenem startowal.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 2 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 418
U mnie w okolicy ostatnio bardzo popularny zrobił się Nordic Pharmacy, wziąłem już od nich kilka środków, a teraz taki letni zestaw.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7875 Napisanych postów 54064 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 634088
rogidogi
pawel82
U mnie od poniedziałku wjeżdża tren A i prop z DNA
Tren kosa , już się doczekać nie mogę...!

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-24 18:56:38

Kolega na czerwiec bedzie tez z tym trenem startowal.

Będzie zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 147 Wiek 35 lat Na forum 343 dni Przeczytanych tematów 1009
Mega popularny ten DNA, tez wszedlem na cykl z tego labu i tez cenowo wyszlo mnie najlepiej niz pozostale laby co dil mial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 220 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 14633
A jeszcze takie coś szamal ktoś? Jest sens? Bo dil za Tylko to albo malaya hehe więc wybór jak między dżumą a cholerą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 161 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3561
Lordwais
Lordwais
ja odpuszczam ale kolega chyba poleci na tym, jakies pol godziny po lotce 0,5ml dhb 1ml test 1ml master, inj ja robilem tez w dupsko gdzie nie bil dawno, na razie jest dobrze normalnie siedzi na tylku ja po inj solo 1ml nie moglem nawet ustac tylko chodzilem tak nap... i bylo tylko gorzej z czasem, zobaczymy wieczorem dam znac

Lece dhb 6 iniekcjia dziś na 3 ml soku nabiera 0,5 dhb wale na zmianę lewy prawy poslad i lewa prawa noga. Zawsze wbijam w nogi ale się naczytalem tu i stwierdziłem że pierwsze pójdą w poslad, lekki ból ale naprawdę lekki bo nie bije w nie od lat natomiast w nogi elegancko żadnego dyskomfortu kompletnie nic, może przystosowany jestem...

Zmieniony przez - Szymex1986 w dniu 2019-05-25 14:41:24

Zmieniony przez - Szymex1986 w dniu 2019-05-25 14:41:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2612 Napisanych postów 2463 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 41858
tylko sie cieszyc kumpel tez daje 0,5ml i miesza z sokiem, wchodzi mu zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 161 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3561
Może solo tak rozrywa nie mówię stracha miałem haha ale jest ok cieszy niezmiernie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

FuckBaton