SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8923815

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
no to fakt wałki coraz lepsze ale holo poprawic jeszcze musza i rozlane wydaje mi sie nadal cos nie rowno

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
jest jakis pewny primabolan oralny ? czy juz srodek poszedł w niepamięć 1 pytanko

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
2 jaki anavar polecacie

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tym temacie foto i pytania odnośnie foto,a same opinie bez foto w tym temacie: https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać_vol.11-t1066114-s1760.html#post4 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
myogenix
2 jaki anavar polecacie



jak masz dostep to oxa genesis blistr i masz pewnosc ze jesz oxe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
myogenix
jest jakis pewny primabolan oralny ? czy juz srodek poszedł w niepamięć 1 pytanko


Biosira ma primke w tab...bralem ale srednio bylem zadowolony,chociaz moze za duzo wymagałem od tego srodka ...i wiem ze primke wydała firma BM ale opinii brak z tego co widzę...
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
hagenuk
Witam, co myślicie o tym Tationilu?








brałem, działa dobrze.
domięśniowo trzeba bardzo powoli, zeby nie bolało.
dożylnie - tyle strachu co z wkuciem ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 548
Może ktoś rzucić na to okiem ? Opakowania nie dostałem więc kodów żadnych nie mam. Trzynasty dzień a ja większą moc po kreatynie czułem. Mam pierwszy raz do czynienia z SAA. Nie wiem, może już Shree zaczęli wałować ?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4889
Witam czy możliwe że jak kody wchodzą na stronie balkana to może być wałek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
jonybrawo84
Może ktoś rzucić na to okiem ? Opakowania nie dostałem więc kodów żadnych nie mam. Trzynasty dzień a ja większą moc po kreatynie czułem. Mam pierwszy raz do czynienia z SAA. Nie wiem, może już Shree zaczęli wałować ?









ja po 1gramie week shree mixa nic tez nie czułem ,tak wiec moja opinia ze moga juz wałowac

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium