SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4082268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 696 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4454
no to fakt wałki coraz lepsze ale holo poprawic jeszcze musza i rozlane wydaje mi sie nadal cos nie rowno

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 696 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4454
jest jakis pewny primabolan oralny ? czy juz srodek poszedł w niepamięć 1 pytanko

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
2 jaki anavar polecacie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3901 Napisanych postów 26887 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 450023
W tym temacie foto i pytania odnośnie foto,a same opinie bez foto w tym temacie: http://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać_vol.11-t1066114-s1760.html#post4 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2151 Napisanych postów 34267 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250255
myogenix
2 jaki anavar polecacie

jak masz dostep to oxa genesis blistr i masz pewnosc ze jesz oxe.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 16988 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141802
myogenix
jest jakis pewny primabolan oralny ? czy juz srodek poszedł w niepamięć 1 pytanko

Biosira ma primke w tab...bralem ale srednio bylem zadowolony,chociaz moze za duzo wymagałem od tego srodka ...i wiem ze primke wydała firma BM ale opinii brak z tego co widzę...
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44046
hagenuk
Witam, co myślicie o tym Tationilu?

brałem, działa dobrze.
domięśniowo trzeba bardzo powoli, zeby nie bolało.
dożylnie - tyle strachu co z wkuciem ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 548
Może ktoś rzucić na to okiem ? Opakowania nie dostałem więc kodów żadnych nie mam. Trzynasty dzień a ja większą moc po kreatynie czułem. Mam pierwszy raz do czynienia z SAA. Nie wiem, może już Shree zaczęli wałować ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 281 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4696
Witam czy możliwe że jak kody wchodzą na stronie balkana to może być wałek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
jonybrawo84
Może ktoś rzucić na to okiem ? Opakowania nie dostałem więc kodów żadnych nie mam. Trzynasty dzień a ja większą moc po kreatynie czułem. Mam pierwszy raz do czynienia z SAA. Nie wiem, może już Shree zaczęli wałować ?

ja po 1gramie week shree mixa nic tez nie czułem ,tak wiec moja opinia ze moga juz wałowac

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Fruzelina