Irański kulturysta Hadi Choopan nie należy do osób, które regularnie publikują aktualizacje dotyczące sylwetki, więc jeśli wrzuci post lub film, zawsze robi wokół niego głośno. W ubiegłym roku brał udział w pokazie Mr. Olympia, gdzie zdobył trzecie miejsce. Wielu ekspertów i fanów uważało jednak, że powinien zająć wyższą lokatę. W 2019 i 2021 Hadi otrzymał nagrodę „People's Choice Award” na Olympii, co tylko potwierdziło, że jego sylwetka bardzo podoba się publiczności.

Choopan rozpoczął swoją karierę na początku 2000 roku. Wcześniej startował w kategorii 212, jednak w ostatnich latach zdecydował się wziąć udział w Men's Open. Pomimo tego, że rozmiarem jeszcze nie dorównuje do wielu zawodników wagi najciężej, Hadi udowodnił, że może być godnym rywalem, ponieważ zawsze wychodzi na scenę z niesamowitą formą. Niedawno zaprezentował fanom swoją sylwetkę i podzielił się intensywną sesję treningową.

Wygląda na to, że nabrał trochę masy mięśniowej i będzie niezwykle ekscytująco zobaczyć, jak się zaprezentuje na scenie w grudniu. Hadi nie jest jedynym kulturystą, który wierzy, że może obalić Big Ramiego. Na ten zaszczytny tytuł poluje wielu czołowych zawodników, między innymi Brandon Curry, Nick Walker, Hunter Labrada, William Bonac czy Blessing Awodibu. Trener Hany Rambod jest przekonany, że ​​Choopan może zabrać do domu swoje pierwsze trofeum Sandowa w tym roku. Do zawodów jeszcze kilka miesięcy, więc wszystko może się wydarzyć.

Komentarze (3)
rarytas1

Ten typek powinien być dożywotnio zbanowany za litry syntholu ulewające się z jego ciała.

0
alex79

Ha..ha...ha..ha chyba nie wiesz o czym mowisz kolego

0
rarytas1

Kulturystyka jest sportem subiektywnym ja w tym zawodniku widzę same wady a synthol wpakowany w barki jest widoczny i tą grupę mięśniową zniszczył. Od zawsze mam świra na punkcie barków

0