Hadi Choopan przyleciał do USA, aby na spokojnie zakończyć przygotowania do Mr. Olympia 2021. Z obawy o to, że może istnieć problem z dostaniem się do Stanów Zjednoczonych, postanowił pojawić się kilka tygodni przed zawodami. Choopan twierdzi, że jego ubiegłoroczne czwarte miejsce, było właśnie przez to, że dotarł do USA w ostatniej chwili, a stres utrudniał jego końcowe przygotowania. Na szczęście w tym roku, nie będzie musiał się tym martwić i może spokojnie działać na ostatniej prostej. 

 

Hadi na obecną chwilę wydaje się być w świetnej formie. Zakwalifikował się do tegorocznej Olympii automatycznie i od zeszłego roku nie widzieliśmy go na scenie. Dlatego ciekawie będzie zobaczyć, jakie zmiany wprowadził w swojej sylwetce i jak będzie w stanie przygotować się na wielkie wyjście w październiku. Obok Big Ramiego i Brandona Curry, jest jednym z faworytów. Na Instagramie uchylił rąbka tajemnicy i wstawił filmik, gdzie możemy zobaczyć efekty jego pracy. Jego trener Hany Rambod opublikował małą aktualizację w imieniu podopiecznego, zaledwie kilka dni przed przylotem irańskiego kulturysty do Stanów Zjednoczonych.

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Hadi Choopan będzie wyglądał, gdy w przyszłym miesiącu wejdzie na scenę w Orlando. Z pewnością fani powinni spodziewać się czegoś niesamowitego.

Komentarze (5)
lordknaga

moze byc spokojnie top1-2 wiec wzial sie do roboty na powaznie z trenere. nie bedzie wymowek ze dieta czy ladowanie zle albo ze jetlag i sie nie pozbieral w innej strefie na czas. mam nadzieje ze bedzie jak najwyzej a ze i nawet statueke dostanie... w zeszlym roku troche mi go szkoda bylo, ze za currym go uplasowali.

3
Bull

Chciałbyś zobaczyć ten typ sylwetki na tronie MR. O.?

1
lordknaga

w porwnaniu z typem, ktory jest na tronie aktualnie? nie mam nic przeciwko :-) ogole obsada jest taka nienajlepsza od lat i sam nie wiem kogo bym widzial na tronie... pewnie heath'a jednak ten jego brzuch, zaburza dla mnie caloksztalt jego sylwetki a tego juz imo nie poprawi.

1
avo 21

Sport dla niskich :). Pierwsza czwórka z 2020 nie wychodzi poza 175 cm. A Hadi nie ma chyba nawet 1.70 m. To musi wyglądać niesamowicie (waga startowa pewnie koło 110, 115 kg) przy tym wzroście.

1
masti

A kogo proponujecie na Mr Olympia 2021 ?

0