SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5953204

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2276
Prosze.o opinie dostalem takie cos w trakcie cyklu zbilo mi sie jedna sztuka i teraz mam fake z innego źródelka co robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2276
Kolejne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19807 Napisanych postów 67534 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 561531
nadinka201
Panowie latają walki z SHREE VENKATESH
?

To co ja brałem z tego laba zawsze działało.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 417 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18446
To tego robia fake?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4
Witam, wpadł mi w ręce produkt DB PHARMY, Clen, moje pytanie do wyjadaczy, czy jest oryginalny?
Na tabletkach napisane dont consume
Lekko zielone tabletki
Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 247 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17301
Wstaw foty to pogadamy, ale chyba nie podrabiaja DB Pharmy, sam jadlem go ostatnio i bylo wszystko ok.
No ale jak mamy ocenic bez fotek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 955 Napisanych postów 3146 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160224
MrChrum
Witam, wpadł mi w ręce produkt DB PHARMY, Clen, moje pytanie do wyjadaczy, czy jest oryginalny?
Lekko zielone tabletki
Z góry dzięki
mam ten sam towar i wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19807 Napisanych postów 67534 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 561531
MrChrum
Lekko zielone tabletki
Z góry dzięki

Sprawdzony, pewny lab w dobrej cenie. Ponad dychu na rynku EU także śmiało inwestuj

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Wiek 39 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4782
Czy ten stanozolol działa ? Jakie polecicie sprawdzone laby, które pojawiają się w okolicy Grodu Kraka ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
marku25
Czy ten stanozolol działa ? Jakie polecicie sprawdzone laby, które pojawiają się w okolicy Grodu Kraka ?

Masz towarek to podjesz i zarzuć opinie komuś się przyda.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

sosy