Larry Wheels po raz kolejny zaskoczył wszystkich i wykonał podczas ostatniej sesji treningowej 72 powtórzenia z obciążeniem 300 kg. Ten trening był częścią jego trwających obecnie przygotowań do zawodów Middle East’s Strongest Man 2022, które odbędą się w dniach 27-28 sierpnia w Dubaju.

Wheels wykonał 72 powtórzenia w dziewięciu seriach po osiem powtórzeń. Co więcej, zmiana w jego sposobie treningu zdecydowanie wpłynęły na poprawę sylwetki Larry'ego zwłaszcza na mięśnie grzbietu. Larry jest dumny z postępów, jakich dokonał, co z reszta widać na filmie, który nagrał. 

„Jestem na dobrej drodze, aby wyciągnąć 1000 funtów (454 kg) podczas Middle East’s Strongest Man 2022. Co więcej, chcę stać się najlżejszym człowiekiem, który kiedykolwiek to zrobił. Jeśli nie zauważyłeś, moje plecy są teraz cholernie grube. Mój obszar kręgosłupa T, skośne, wszystko znacznie się pogrubiło.”

Larry dzięki treningom schudł i waży teraz 122 kg. Zdradził również, że przestał brać hormon wzrostu. 

„Jem tylko trzy posiłki dziennie. Normalne porcje, coś jak 800 kalorii na posiłek, a nie karmienie na siłę i czuję się świetnie”.

https://youtu.be/4TYWowP5ch8

Larry Wheels podbił scenę trójboju siłowego, spróbował też swoich sił w kulturystyce i w siłowaniu się na rękę. Odnosi sukces wszędzie, gdzie się pojawi, więc jest duże prawdopodobieństwo, że w nadchodzących zawodach Strongman będzie podobnie.

Brał już udział w jednym konkursie Strongman, jakim był 2019 Odd Haugen Strength Classic. Teraz nie może się doczekać kolejnego występu, ale tym razem wygląda to o wiele bardziej obiecująco. Larry niedawno ujawnił, że bardzo poważnie podchodzi do swojej kariery Strongmana, a nawet porównał się do Ołeksija Nowikowa. Uważa, że ​​istnieje realna szansa, że ​​w pewnym momencie w przyszłości zostanie najsilniejszym człowiekiem na świecie. Larry jest bardzo silny i obecnie wygląda niesamowicie, więc z pewnością dopnie swego.

Polecamy również: Larry Wheels planuje pobić swój osobisty rekord w martwym ciągu

Komentarze (1)
F1.08

Ze niby 2400 kalorii dziennie je? Przy takiej masie i treningu? Cos mi sie nie chce wierzyc

0